Age of Empires II: Definitive Edition’a Battle Royale Modu Geldi

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Age of Empires II’ye yenilikler geldi.

Geçen hafta, ikonik RTS (Real Time Strategy) türünün müdavimi olarak görülen Age of Empires serisinin ikinci oyununun (Definitive Edition) yıl dönümüydü. Bunu bilen geliştiriciler, oyuna yirmi birinci güncellemesini getirdi ve bu eklenti çok şey içeriyor.

42848 numaralı güncellemenin en büyük getirisi şüphesiz Battle Royale modunun olması. İki asker ile başladığınız ve hızlıca kaynakları kullanıp büyümeye çalıştığınız bu modda harita, geçen her süre içerisinde küçülüyor. Savaş alanında bir ordu kalıncaya kadar da yaşamaya ve diğerlerini yok etmeye devam ediyorsunuz.

Güncelleme aynı zamanda UI ve AI geliştirmeleri de sunuyor. Bu da size daha kolay bir oynanış mekaniği sağlıyor. Bunun yanında daha mekanik tarzda diyebileceğimiz ufak tefek geliştirmeler de yapılmış durumda. 1 Aralık tarihine kadar sürecek olan bir etkinlik ise tanıtıldı. Birçok kozmetik eşyayı almayı sağlayan bu etkinlik ise yıl dönümü için gelmiş özel bir etkinlik.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir