COD: Black Ops Cold War Multiplayer ve Zombi Modu Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oluyor

Brz Konuk
Brz Konuk
5 Dk Okuma Süresi

Activision zaman zaman Call of Duty oyunlarının bazı modlarını sınırlı süreli olarak deneyimleyebilmemiz için oynaması ücretsiz yapıyor. Bu sefer de COD: Black Ops Cold War multiplayer ve zombi modu kısa süreliğine tüm platformlarda oynaması ücretsiz oluyor.

Oyunun bu modlarına ikinci sezonun başlangıcı olan 25 Şubat TSİ 21.00’dan itibaren bir hafta boyunca oynaması ücretsiz olarak erişebilirsiniz. 4 Mart TSİ 21.00’dan itibaren şayet oyuna devam etmek isterseniz de satın almanız gerekli.

Activision’ın Ücretsiz Hafta Açıklaması

Adler MIA ve Dark Aether hikayesinde epik boyutlara ulaşan ölümsüz tehdidi ile, tüm Operatörleri Call of Duty: Black Ops Cold War’daki savaşa katılmaya çağırıyoruz .

İkinci Sezonda 25 Şubat Perşembe günü PT saati ile 10: 00’dan 4 Mart Perşembe günü PT saati ile 10.00’a kadar, yepyeni Salgın deneyimi de dahil olmak üzere çeşitli Çok Oyunculu ve Zombi modlarını ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Henüz Black Ops Cold War’a sahip değilseniz, yeni nesil küresel savaşın tadını çıkarmak için mükemmel bir fırsat, çünkü bu Free Access Week ile piyasaya sürülecek bazı yeni haritalar, modlar, silahlar ve daha fazlasını sunuyor.

İşte tercih ettiğiniz platformun dijital mağazasından indirilebilecek olan bu Black Ops Cold War‘a dahil olanlar:

Zombies

BOCW S2 Free Trial 001

Outbreak

Henüz Rusya’daki en büyük Dark Aether salgın bölgesini keşfettikten sonra Requiem, Karanlık Eter boyutunun gerçek gücünü anlama arayışlarında yardımcı olacak seçkin Operatörlere ihtiyaç duyuyor.

Bu, Ural Dağları’ndaki devasa oyun alanlarında geçen yepyeni bir takım tabanlı Zombies deneyimi olan Outbreak’in sahnesi. Requiem ajanları olarak, ekibiniz bu geniş manzaraları keşfedecek, ölümsüz ordularıyla karşılaşacak, gizli ganimet sandıkları, yeni düşmanlar, zombi ezici araçlar ve hedefinize giden yolda benzersiz dünya olayları göreceksiniz. Ekibiniz, Operasyon Eşiği adına tehlikeli deneyleri tamamlamak için birlikte çalışmak zorunda kalacak, ardından bölgeyi dışarı çıkarmaya karar vermeli veya daha fazla ödül için bir Dark Aether portalından ileriye doğru ilerlemeli… hayatta kalabilirseniz.

BOCW S2 Free Trial 002

Onslaught (Yalnızca PlayStation) 

PlayStation’da oynayanlar için, Free Access Week’te hızlı tempolu iki oyunculu Zombies deneyimi Onslaught’a da erişebilirsiniz.

Black Ops Cold War’un Multiplayer yeni Apocalypse ikinci sezon tanıtılan haritası dahil, sen ve takım arkadaşın Koyu Lokmanruhu Küresini şarj etmen gerek. Ancak Onslaught sizi dalgalar halinde gelen ve daha da zorlaşan düşmanlar ile test edecek.

Yeterince Elit düşmanı yenerseniz Bronz, Gümüş ve Altın Kadehlerin yanı sıra övünme hakları ve diğer çevrimiçi oyun modlarında kullanabileceğiniz özel * Silah Taslakları kazanacaksınız.

Multiplayer

BOCW S2 Free Trial 003

Kıyamet 24/7

İkinci Sezonun başında multiplayer modlarını tek bir oyun modunda deneyimlemek ister misiniz? Yepyeni Apocalypse haritasında ayarlanan modların bulunduğu Apocalypse 24 / 7’den başka bir yere bakmayın.

Golden Triangle’ın kalbinin derinliklerinde yer alan bu orman karteli üssünde, düşmanlarla dolu tapınak kalesi ve altın bulmak için çok sayıda dikilmiş binalar bulunur. Hızlı ve tempolu oyun için tasarlanan Apocalypse’deki aksiyonun, Laos ormanlarındaki bu açıklıkta parıldayan güneşin parlaması kadar sıcak olmasını bekleyin.

Apocalypse 24/7 oyun modları Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination ve Hardpoint modlarını içerir; bu yeni yerel ayarı keşfetmek isteyenler için yeniden doğma özellikli modların harika bir karışımı.

BOCW S2 Free Trial 004

Gun Game

İkinci Sezon Ücretsiz Erişim Haftası’nın bir diğer önemli modu olan Gun Game, Operatörleri herkese açık telaşlı bir ortamda genel silah becerilerini test etmek için geri dönen klasik bir mod.

Önceden belirlenmiş 20 silahlık sette, bir tabanca ile başlayıp Bıçağa ulaşana kadar tüm silah türlerinde ilerleyin ve rotasyonda geri çekilmekten kaçınmak için yakın dövüş saldırılarından ve Bitiricilik Hareketlerinden kaçmayı unutmayın. İşi son bir yakın dövüş saldırısıyla tamamlayın, maçı kazanacak ve önyükleme yapmak için bazı övünme haklarını kazanacaksınız.

BOCW S2 Free Trial 005

Hafta Sonu Etkinlikte Double XP ve Double Silah XP

Bu Ücretsiz Erişim Haftasını başlatmak için bir miktar Double TP VE Double Silah XP’den daha iyi bir yol var mı?

Tüm Operatörler ** (Ücretsiz Erişim Haftası aracılığıyla burada olsanız da olmasanız da), 26 Şubat”tan itibaren Black Ops Cold War ve Warzone ™ oyunlarında hem Double XP hem de Double Silah XP’si kazanabilirler .

Double XP ve Double Silah XP’si yalnızca 1 Mart’a kadar sürecek, bu nedenle İkinci Sezon Prestige Master yolunda bir adım önde başlamak ve mevcut yeni FARA 83 ve LC10 silahlarını en üst düzeye çıkarmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Daha fazla bilgi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image