Elden Ring İçin Yayınlanan Kısa Oynanış Videosu Yeni Bir Düşman Türünü Gösteriyor

Elden Ring için yayınlanan oynanış videosunda yer alan bu düşman, stüdyonun daha önceki oyunlarında yer alan karakterden birini oldukça anımsatıyor.

Dark Souls serisiyle oyun dünyasında adından oldukça söz ettiren FromSoftware stüdyosunun yeni aksiyon RPG’si Elden Ring için yeni bir video paylaştı. Paylaşılan video YouTube’da ER-SA isimli kanalda yayınlandı. Video sadece 1 dakika uzunluğunda olsa da oyun için oldukça önemli detaylar içeriyor ve daha önce bizlere gösterilmeyen yeni bir düşman türünü görme imkanı sunuyor.

Elden Ring İçin Yayınlanan Kısa Oynanış Videosunda Yeni Bir Düşman Türü

Videoda yer alan düşman, stüdyonun daha önceki oyunlarında yer alan karakterden birini oldukça anımsatıyor aslında. Dark Souls’da ki Black Knight (Kara Şövalye) isimli karaktere oldukça benzeyen düşmanımızın saldırıları iki aşamalı olarak görünüyor. İlk aşamada basit kılıç darbeleri ile bize saldırırken, şayet yere düşmesi halinde ikinci aşamaya geçiyor ve özel saldırılar yapmaya başlıyor.

Bizlerle yeni videonun paylaşıldığı, ER-SA kanalı son günlerde çıkış tarihi oldukça yaklaşan Elden Ring‘den oldukça fazla video paylaşmaya başladı. Kanalın paylaştığı videoların konusunu ise oyunda yer alan çeşitli mekanlar, düşmanlar ve oyunda yer alan mekanikler oluşturuyor.

Elden Ring, 25 Şubat 2022 tarihinde PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında biz oyuncularla buluşacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu