Elden Ring İçin Yayınlanan Kısa Oynanış Videosu Yeni Bir Düşman Türünü Gösteriyor

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Dark Souls serisiyle oyun dünyasında adından oldukça söz ettiren FromSoftware stüdyosunun yeni aksiyon RPG’si Elden Ring için yeni bir video paylaştı. Paylaşılan video YouTube’da ER-SA isimli kanalda yayınlandı. Video sadece 1 dakika uzunluğunda olsa da oyun için oldukça önemli detaylar içeriyor ve daha önce bizlere gösterilmeyen yeni bir düşman türünü görme imkanı sunuyor.

Elden Ring İçin Yayınlanan Kısa Oynanış Videosunda Yeni Bir Düşman Türü

Videoda yer alan düşman, stüdyonun daha önceki oyunlarında yer alan karakterden birini oldukça anımsatıyor aslında. Dark Souls’da ki Black Knight (Kara Şövalye) isimli karaktere oldukça benzeyen düşmanımızın saldırıları iki aşamalı olarak görünüyor. İlk aşamada basit kılıç darbeleri ile bize saldırırken, şayet yere düşmesi halinde ikinci aşamaya geçiyor ve özel saldırılar yapmaya başlıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=sh8Rv2UcMJc

Bizlerle yeni videonun paylaşıldığı, ER-SA kanalı son günlerde çıkış tarihi oldukça yaklaşan Elden Ring‘den oldukça fazla video paylaşmaya başladı. Kanalın paylaştığı videoların konusunu ise oyunda yer alan çeşitli mekanlar, düşmanlar ve oyunda yer alan mekanikler oluşturuyor.

Elden Ring, 25 Şubat 2022 tarihinde PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında biz oyuncularla buluşacak.

ETİKETLER:
Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir