GTA V’in Yeni Nesil Sürümünden 18 Dakikalık Oynanış Videosu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
3 Dk Okuma Süresi

Rockstar Games’in GTA The Trilogy: The Definitive Edition ile remaster konusunda başarılı olamasa da 2020’de duyurulan GTA V‘in yeni nesil sürümü ile yine de elinde bir şansı daha var. Yarın (15 Mart) resmen çıkış yapacak bu sürüm, ilk olarak Yeni Zelanda’da çıkışını yaptı ve batıdaki bazı kullanıcılar ise konumlarını Yeni Zelenda olarak ayarlayıp, PlayStation ve Xbox’da oyuna erken erişmeyi başardı.

Oyuncuların ilk görüşleri oyunun çok akıcı olduğu, ray tracing’in (ışın izleme) hoş gözüktüğü ve yeni motion blur efektinin oyunu harika oldukça iyi durduğu yönünde. Ancak oyunda hatalar, bug’lar da yaşanmıyor değil ama bunların da ilk gün yaması ile düzeltileceği düşünülüyor.

GTA V

GTA V’in Yeni Nesil Sürümünden Oynanış Videosu

FA GAMEZ adlı bir YouTube kanalı GTA V’in PS5 versiyonun oynanış videosunu yayınladı. Bu oynanış videosunda bunlarla birlikte oyuna yeni patlama ve duman dokuları eklendiğini, grafiklerin en son PC seviyesine ulaştığını görebiliyoruz. Oyun temel olarak aynı ama en büyük yenilik GTA Online tarafında (Carrier Builder, yeni arabalar, yeni modifikasyon seçenekleri ve diğerleri) görüldü.

Ek olarak, oyunun sıradan ve sıkıcı menüsü yerine estetik ve işlevsel bir menu de gelmiş. Dilerseniz, oyun için paylaşılan 18 dakikalık oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz…

GTA V Yeni Nesil Sürümünün Tanıtım Bülteninden (Xbox Series X|S)

Grand Theft Auto Online (Xbox Series X|S) erişimi gereklidir. GTAV: Hikaye Modu Xbox Series X|S sürümünü 14 Haziran 2022’ye kadar %50 indirimle alabilirsiniz.

Oyun ve eğlence dünyasının parlayan yıldızı Grand Theft Auto V şimdi Xbox Series X|S platformunda.

Genç bir dolandırıcı, eski bir banka soyguncusu ve acımasız bir psikopat. Başları büyük dertte. Yeraltı dünyasının en belalı örgütleri, hükümet ajanları ve eğlence dünyasının dolaşık tipleri tarafından dört yandan kuşatılmışlar. Başta birbirleri olmak üzere hiçkimseye güvenmedikleri bir şehirde hayatta kalabilmek için tehlikeli bir dizi soygun gerçekleştirmek zorundalar.

Los Santos ve Blaine County’yi her zamankinden daha canlı bir şekilde, daha ince detaylarla keşfedin:

• MUHTEŞEM GÖRSELLİK — 4K çözünürlük, 60 fps’ye varan hız, HDR seçenekleri, ışın izleme, geliştirilmiş doku kalitesi ve benzeri pek çok yenilik sunan yeni grafik modları ile yüksek görüntü kalitesi ve performans.

• DAHA HIZLI YÜKLEME — Los Santos ve Blaine County her zamankinden daha hızlı yükleniyor, neredeyse anında aksiyonun içine dalıyorsunuz.

• UZAMSAL SES — Asfalt ağlatan bir arabanın egzoz ve lastik sesinden yakınlardaki silahlı çatışmanın gümbürtüsüne ve tepedeki helikopterin patırtısına kadar bu muhteşem dünyanın tüm seslerini de bütün ayrıntıları ve görkemi ile işitiyorsunuz.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir