COD: Modern Warfare 2 ve Warzone 2 Resmen Onaylandı

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz günlerde Activision’ın Call of Duty serisinin yeni oyunları hakkında sızıntılar ortaya çıkmıştı. Bu sızıntılara göre de hem 2019 yılında çıkan Modern Warfare’ın devam oyunu hem de Warzone’un yeni oyunun Infinity Ward tarafından geliştirildiği söyleniyordu. Bu sızıntılar an itibari ile resmiyete kavuştu.

Activision kendi blogları üzerinden yayınladıkları topluluk güncellemesinde COD: Modern Warfare 2 ve Warzone 2’nin geliştirildiğini resmen onayladı. Yayınlanan açıklamaya göre her iki oyun da Infinity Ward tarafından geliştiriliyor. Ayrıca oyunların geliştirilmesinde de yeni bir oyun motoru kullanılıyor.

Modern Warfare 2

Modern Warfare 2, İlk Oyunun Devamı Olacak

2022 sonbaharında çıkış yapması planlanan Modern Warfare 2, 2019 yılında yayınlanan ve 30 milyondan fazla satış yapmayı başaran reboot oyunu Modern Warfare’ın devamı niteliğinde olacak. Warzone 2 ise sıfırdan yeni bir deneyim sunan battle royale oyunu olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca Warzone 2’de detayları açıklanmasa da yeni bir sandbox modu da yer alacak.

Maalesef her iki oyunla ilgili her hangi bir görsel veya fragman paylaşılmadı. Ancak oyunlar hakkında yeni bilgiler elimize ulaştıkça, siz değerli okurlarımıza haberlerimizle ulaştırmaya devam edeceğiz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir