Naughty Dog Yeni Çok Oyunculu Oyunu İçin Hazırlık Yapıyor

Mustafa Akman
Mustafa Akman
1 Dk Okuma Süresi

The Last of Us geliştiricisi Naughty Dog çok oyunculu evrenine adımını atmak adına yeni iş ilanları yayınladı. The Last of Us Part II’nin yardımcı yönetmeni olan Vinit Agarwal; “Agresif bir biçimde iş alımı yapıyoruz. Yeni bağımsız çok oyunculu aksiyon oyunumuzda oyuncular arasında sinematik deneyim getirmenin pir parçası olmak istiyorsanız başvurun!” şeklinde bir tweet attı.

Bunun yanı sıra Sony Studio, Cuma günü sosyal medya hesabında tasarım, programlama ve sanat gibi birçok pozisyon, çok oyunculu bir proje için iş ilanı yayınlamıştı. Bu çok oyunculu proje için çok az şey resmi olarak açıklansa da bu iş ilanı üzerine Naughty Dog bizlere, “Amacımız, hikaye odaklı oyunlarımızla aynı kalite düzeyinde eşsiz çok oyunculu oyun projesi getirmek” şeklinde bir belirtme yaptı.

İş ilanları, Playstation Studios patronu Herman Hulst’ın; “Çok oyunculu oyunların harika bir hikayesi olmayacağını kim söylüyor, değil mi?” açıklaması üzerine Naughty Dog’un bu çok oyunculu proje olayın sırasında çıkan haberlerle bire bir örtüşmektedir.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Küçüklüğünden bu yana oyunlarla iç içe olan Mustafa, 2020 yılının Nisan ayından bu yana MisteRNOOB.com bünyesinde haberler ve içerikler yazıyor.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir