Söylenti: EA Sevilen Bir Seriyi Geri Getirecek

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Sizin de bildiğiniz gibi, EA sektöre Battlefield, FIFA, Apex Legends gibi ünlü oyun ve oyun serileri ile bir çok oyuncunun gönlünde büyük bir yer kazandı. Ancak her firmada olduğu gibi EA’in de geride bıraktığı bazı oyunlar bulunmakta. Her ne kadar bu oyunları tekrar görmek istesek de, hiç bir zaman gelmeyeceğini biliriz. Ancak yeni gelen haberlere göre, ufukta bir umut olabilir.

Sektörün ünlü isimlerinden biri haline gelen, doğru çıkan sızıntıları ile tanınan Tom Henderson, şirketin eskiden çok sevilen bir oyun serisini geri getireceğini bildirdi. Henderson, yakında daha fazla bilgiyi paylaşacağını da ekledi.

Bu EA’in Hangi Oyun Serisi Olabilir?

EA’in eski serilerine bakacak olursak, Burnout, Medal of Honor ve Command and Conquer gibi oyun serileri gözümüze çarpıyor. Medal of Honor’ın yakın zamanda VR oyunu çıkış yaptığından bunun pek de “geri dönüş” olarak adlandırılacağını sanmıyoruz. Yeni Need For Speed oyunu geliştirildiğini göz önünde bulundurursak, yeni Burnout oyunun geliştiriliyor olması kulağa garip geliyor. Geriye oldukça köklü oyun serisi olan Command and Conquer kalıyor.

Şirketin Command and Conquer’ın türüne – gerçek zamanlı strateji oyununa ne kadar sıcak bakıyor, bilemiyoruz. Henderson’ın da dediği gibi yakında yeni bilgiler ortaya çıkacaktır.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir