Sızıntı: The Last of Us ReMake Bu Sene Çıkış Yapabilir

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Geçen sene çıkan The Last of Us Remake söylentileri ile bir çok oyuncuyu heyecanlanmıştı. Sony ve Naughty Dog hala daha bu projeyi onaylamasa da sızıntı ve söylentiler gittikçe güçlenmeye başlıyor. Sektörün tanınan isimlerinden, doğru çıkan sızıntıları ile ünlü Tom Henderson da The Last of Us Remake ve TLOU 2 projeleri hakkında yeni bilgiler paylaştı.

Henderson, The Last of Us Remake ile İlgili Paylaşım Yaptı

Henderson Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, TLOU Remake’in neredeyse bittiğini ve hatta bu senenin ikinci yarısında çıkış yapabileceğini duyduğunu, ayrıca The Last of Us 2’nin çok oyunculu modu ve The Last of Us 2: Director’s Cut‘ın geliştirildiğini ama ne zaman çıkış yapacağını bilmediğini söylüyor.

Paylaşımın devamında ise Henderson, eğer God of War: Ragnarok 2023 yılının ilk çeyreğine ertelenirse, hepsinin birlikte piyasaya sürülmesinin iyi bir uzlaşma olacağını da söylüyor. Hayranlar buna ne gibi tepki vereceğini tahmin edebiliyoruz ama hadi, bekleyip ne olacağını görelim…

Ek olarak, Sony’nin CES 2022’deki PlayStation VR 2 duyurusunda ilk oyundan Ellie ve Joel’u gördüğümüz yeni bir görsel gösterildi.

The Last Of Us Remake

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir