Bize ile Bağlan

PC Oyunları

World War Z Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

World War Z Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games bu hafta ücretsiz verdiği Figment ve Tormentor x Punisher oyunlarının dışında bir oyun daha ücretsiz yaptı. Değeri 119 TL olan World War Z de ücretsiz oldu.

Bu çok oyunculu, nişancı oyununu 2 Nisan tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilir ve daimi sahibi olabilirsiniz.

Oyunun Epic Games Store sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Yazısı

World War Z, hiç düşünmeden yaşayan avlarının üzerine çullanan devasa zombi sürüleri ile kalbi sıkıştıran, dört oyunculu bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur.Hızlı tempolu oyuna odaklanan ve aynı adı taşıyan inanılmaz popüler Paramount Pictures eserinden esinlenen World War Z, modern PC’ler için özel olarak hazırlanmış gergin, karşı konulamaz, heyecan verici görevlerle dünyanın dört bir yanından yeni hikayeleri ve karakterleri keşfediyor.

 • Korkunç şekilde görkemli silahlı çatışmalar arasında yüzlerce zombiyle savaş
 • İş birliği içinde hikaye odaklı mücadele
 • Oyuncu vs Oyuncu vs Zombi modunda diğer hayatta kalanlarla savaş

Daha büyük zorluklarla başa çıkmak için 6. seviye karakter sınıfları ve çeşitli silah geliştirmeleri:

 • Gunslinger – Soru sormak yerine ateş edenlere göre, Gunslinger ölüleri kurşun yağmuruna tutmak için bir cephane dolusu silah hasarı ve mühimmat güçlendiricilerle dolu.
 • Hellraiser – Yeteri kadar patlayıcı tüm sorunları çözebilir! Hellraiserlar, kalabalığı etkili şekilde kontrol etmek için C4 ve diğer araçlarla donatılmış halde gelir.
 • Slasher – Zerafet duygusu olan savaşçılar için, öldürmenin en iyi yolu sadık bıçaklarındır. Slasherlar, şok tabancaları ile şok edici sonuçlar sağlarken, yakın dövüşle verilen hasarı ve etkinliği artıran avantajlara sahiptir.
 • Medic – Zombilerle savaşmanın en iyi yolu bazen takım arkadaşlarının onlardan birine dönüşmesini engellemektir. Stim Pistol ile donatılan Medicler, hayatta kalan diğer kişileri uzaktan iyileştirebilir ve kaosu kontrol altında tutmaya yardımcı olur.
 • Fixer – Herhangi bir durumda en önemli öncelik çok yönlülük olduğunda, patlayıcı mühimmat kovanları ve takım arkadaşların için birkaç mühimmat tazeleme avantajıyla birlikte gelen Fixer her zaman seninle.
 • Exterminator – Alevler her şeyin cevabı! Molotof kokteylleri ve artırılmış yangın hasarı ile donatılan Exterminator, yalnızca zombilerin yanışını izlemek istiyor.

Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşlemci Core i3-3220/AMD A10-5700İşlemci Intel Core i7-3970 @ 3.50GHz
RAM 8 GBRAM 16 GB
İşletim Sistemi Windows 7 ve üzeriİşletim Sistemi 64 bit Windows 10, DX11
Ekran Kartı GF650Ti/ Intel 630/ Radeon HD 5870Ekran Kartı GeForce GTX 960 / Radeon R9 280
Depolama 35 GBDepolama 35 GB

Desteklenen Diller:

 • [Seslendirme]: İngilizce
 • [Altyazı]: İngilizce, Rusça, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce (Brezilya), Lehçe, Çince (geleneksel), Çince (basitleştirilmiş) 
 • Korece

Beğen
Beğen Aşk Haha Vay be Üzücü Kızgın

Hayatı Oyun Olanların Platformu...

Reklam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Çok Okunanlar