Apex Legends Kings Canyon’un Süresi Kısaltıldı ve Yeni Bir Etkinlik Duyuruldu

Sena Tan
Sena Tan
2 Dk Okuma Süresi

Apex Legends’ın yeni sezonu ile birlikte gelen, yenilenmiş haritası Kings Canyon’ın, her yeni gelen haritalar gibi bir sabit kalma süresi vardı. Bu sabit kalma süresi 2 haftalık bir süreçti ama bu süre 1 haftaya çekildi. Yani normal tarih 16 Şubat iken 9 şubata çekildi. Ayrıca Kings Canyon’un harita rotasyonun değişmesinin ardından bir etkinlik geliyor.

Apex Legends 2 yılını tamamlamasının şerefine 9 Şubat’tan 23 Şubat’a kadar özel bir “Anniversary Collection” etkinliği yapılacak.

Bu etkinliğin en güzel tarafı yapacağımız görevlerin sonucu verilecek olan ödüller. İki Etkinlik Paketi ve 10 Apex Paketi dahil olmak üzere 22 kazanılabilir öğe içeren ödül parçaları veriliyor.

1 1

Ayrıca, etkinlik sırasında giriş yaptığınız için beş ödül (Bangalore için üç istatistik göstergesi, 1 Apex Paketi ve bir etkinlik rozeti) alacaksınız.

2 1

Eski etkinliklerde verilmiş en sevilen 24 skini yeni görünümleriyle birlikte etkinlikte veriliyor.

3 1

Etkinlikteki bütün öğelerin kilidini açarsanız oyun size heirloom almanızda ihtiyacınız olacak 150 Heirloom Shards verecek. Son bir küçük ayrıntı: Koleksiyon Etkinliğindeki her şeyin kilidini açtıktan sonra görev yolundan Etkinlik Paketleri kazanırsanız, bu paketler size 700 Apex Coin verecek, her şeyi açtım görevleri yapmama gerek yok demeyiniz yani benden söylemesi.

Şunu da geçmeyelim, Apex Legends 9 Mart tarihinde Nintendo Switch platformunda çıkış yapacak. Oyunu Switch’te oynamaya karar verenlere bu sezon Battle Pass’te 30 ücretsiz seviye verilecek, ayrıca oyunun başlamasından sonraki ilk iki hafta boyunca iki kat XP kazanabilecekler. Oyunu oynamak tamamen ücretsiz ayrıyeten Nintendo Switch Online aboneliği de gerekmiyor ve platformlar arası oynanış için de destek sunuluyor.

Apex Legends’ı PC, Playstation 4/5 ve Xbox platformlarından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Oyunlarla kafayı bozmuş bir çizer.