Bu Mod Cyberpunk 2077’de Performans Artışı Sağlıyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Cyberpunk 2077’ye gelen resmi yamalara rağmen, oyun halen daha büyük sorunlarla mücadele ediyor. Öyle ki, modder’lar oyun performansını biraz olsun artırmak için ayarlarda değişiklikler yaparak çoğu hatayı kendileri düzeltmeye başladı.

Bu resmi olmayan yamalardan biri de “The Heavily Customized Optimization” isimli bir mod. Mod, uzaklık ayarlarında yapılan değişiklikler ve bazı küçük iyileştirmeler sayesinde FPS’i ciddi bir biçimde arttırıyor. Bununla birlikte yapımcı, modun açıklamasında en iyi elde edilen performansın NVIDIA GPU donanımlarında alındığını ifade ediyor.

The Heavily Customized Optimization tarafından sunulan bazı değişiklikler, General Optimization adlı başka bir moda dayanıyor. General Optimization, oyun kalitesini önemli ölçüde etkilemeyen ancak Cyberpunk 2077’nin performansını arttırmak için bazı oyun özelliklerini devre dışı bırakan bir moddu. Bunun yanında yapımcı, modun en çok Cyberpunk 2077 ile baş edemeyen eski donanımlar için ilaç gibi geleceğini söylüyor.

Denemek isterseniz modu, Nexus Mods sitesinden indirebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.