Bu Modlar Cyberpunk 2077’ye 120 Yeni Görev ve Hayatta Kalma Modu Ekliyor

Sena Tan
Sena Tan
2 Dk Okuma Süresi

Bir çok yama yayınlanmasına rağmen Cyberpunk 2077’nin hala sıkıntıları mevcut. Sık karşılaşılan bu hatalar ve çökmeler de maalesef hala kullanıcıları etkiliyor. Ancak CD Projekt Red, oyunu düzeltmeyle uğraşa dursun, modlama topluluğu boş durmuyor ve oyuna devamlı yeni modlar geliştiriyorlar.

Bu modlar içinden de oyunun içeriğini önemli ölçüde genişleten iki yeni mod piyasaya sürüldü. Bu modlardan ilki ‘Hayatta Kalma’ modu. Bu mod, oyuncuların V’nin temel ihtiyaçları olan beslenme ve su ihtiyacını gidermesini gerektiren, yiyecek ve içecek öğelerine yeni bir amaç verecek olan yeni mekanikler sunuyor. Mesela oyuncalar alkol tüketirse, susuz kalınıyor ve hidrasyon seviyeleri düşüyor. Bir görev sırasında, bir kulüpte olursanız bunu aklınızda bulundurun. Susuzlukta veya açlıkla yüzde sıfıra ulaşırsanız, ekran da parazitlenmeler başlıyor.

Ayrıca bu modu kurmak için Cyber Engine Tweaks modu kurulu olması ve Cyberpunk 2077 1.1 sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Bu modu ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Oynayışı genişleten ikinci mod ‘Görev Modu’ 120 yeni kontrat görevi sunuyor. Bu mod hala gelişme aşamasında olduğundan bazı yerlerde sorunlar yaşayabilirsiniz önceden söyleyelim.
Diğer modda olduğu gibi bu modda da Cyber Engine Tweaks modu kurulu olması gerekiyor.
Bu moda da ulaşmak isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Oyunlarla kafayı bozmuş bir çizer.