PC

Halcyon 6: Starbase Commander Ücretsiz Oldu

Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye hız kesmeden devam ediyor.

Bu hafta da Massive Damage Inc. tarafından geliştirilip yayınlanan, üs kurma taktiksel strateji oyunu Halcyon 6: Starbase Commander oyunu Epic Games tarafından ücretsiz olarak indirmeye sunuldu.

24 TL değerindeki oyunu 18 Şubat tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi oluyorsunuz. Dilerseniz oyunun Epic Games Store sayfasına da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Halcyon 6 Hakkında

Üs kurma, derin taktiksel savaş, mürettebat yönetimi ve gelişen hikâye anlatımı içeren retro uzay strateji RYO.
Terran uzayının sınırında gizemli bir öncül ırk tarafından terk edilen yıldız üssü Halcyon 6 bulunuyor. Görevin, bu terk edilmiş üssü ele geçirmek ve yeniden kurmak. Gizemli bir uzaylı gücü Dünya’ya doğru ilerlemeye çalışıyor ve bu üs New Terran Federation’ın yeni ittifaklar kurma, yeni teknolojileri araştırma ve yaklaşan istilayı engellemek için bir yol bulma konusundaki en büyük şansı.

Özellikler

  • Üs Kurma: Kaynakları harcayarak üste tesisler (odalar) kurup üretim ve teknoloji olanaklarını geliştir ya da gemiler kurarak daha fazla bölgeyi kontrol etmek için destek sağla
  • Keşif: Filolarını yaklaşan düşman tehditlerini ortadan kaldırmaları, uzaylı grupları için görev yapmaları veya bonus kaynaklar elde etmeleri için yakınlardaki yıldız kümelerine ata
  • Mürettebat Yönetimi: Mürettebatı faaliyet etkinliğini büyük ölçüde geliştirmek için istasyondaki tesislere veya savaş, görevler ve etkinlik konusunda eşsiz yollarla katkı sağlamaları için gemilere ata
  • Derin Taktiksel Savaş: Taktiksel gemi veya kara savaşlarına katılarak düşman etkinliklerine son ver, bölgede bir güvenli nokta kur ve en sonunda düşmanın ana gemisini yok et!
  • Hikâye Etkinlikleri: Kurulan odalara, uzaylı diplomasisine skorları veya görevli özelliklerine/becerilerine bağlı olarak oyun, savaşa, zaman temelli uygulanabilir bonuslara/dezavantajlara, görevli özelliği değişikliklerine veya herhangi bir sayıda oyun içi çılgın hikâyelere yol açabilecek hikâye etkinlikleri üretecek (genellikle çok seçenekli sonuçlarla).

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows XP, Vista, 7, 8, 10

İşletim Sistemi

Windows XP, Vista, 7, 8, 10

İşlemci

2 GHz

İşlemci

2 GHz

Bellek

2 GB RAM

Bellek

2 GB RAM

Depolama

1 GB

Depolama

1 GB

Ekran Kartı

128 MB

Ekran Kartı

512 MB

Desteklenen Diller:
  • İngilizce

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu