İddia: Ubisoft’un Skull & Bones Oyununun Yeni Bir Geliştiricisi Var

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

İddia: Skull & Bones’un Yeni Bir Geliştiricisi Var

Henüz doğrulanmamış isimsiz bir kaynağa göre, Ubisoft kötü giden Skull & Bones geliştirme sürecini başka bir stüdyoya devredecek.

Oyuncular duyurulduktan bir süre sonra unutulan ve tozlu raflara gömülen Ubisoft oyunu Skull & Bones için oldukça endişeli. Dönem dönem oyunun farklı yönlere gittiği ve yeniden inşa edildiği, hatta bir ara Fortnite’dan esinlenildiği söylenilse de henüz ortada bir şey yok.

Yakın bir zamanda açılan bir reddit başlığı ise oyunun el değiştireceğini iddia ediyor. Söylenen göre Ubisoft, Singapur hükümeti ile bir anlaşma imzalamış. Anlaşma göre Skull & Bones en geç 2023 yılında piyasa sürülmeliymiş. Bunun için Ubisoft hızlı bir şekilde oyunu geliştirme işini Ubisoft Montreal’e verecekmiş. İlk defa 2017 yılında duyurulmasına rağmen oyunun üzerinde sadece 1 yıl çalışılmış ve bu çalışma süreci de dağınık ve verimsiz geçmiş.

İsmini açıklamayan bu kullanıcı, Ubisoft’un içinden, bir çalışan olduğunu söylüyor. Söyledikleri çok mantıksız durmasa da alelade bir kaynak ile elbette ki  sonuca varamayız.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.