KONSOLPC

Rainbow Six Siege’in Bir Sonraki Operasyonu Crimson Heist

Ubisoft, Rainbow Six Siege’in gelecek sezonu ve 6. Yılın resmi başlangıcı olan Crimson Heist için teaser yayınlamaya başladı.

Geçen yıl gerçekleşen Six Invitational’da duyurulduğu gibi Crimson Heist, Siege’in her sezon yalnızca tek bir operatör çıkarma yönündeki yeni kararını takip edecek. Bu sefer ise yeni operatör hakkında bilgi edinmiş olabiliriz.

Rainbow Six Siege Twitter hesabından atılan şifreli bir tweet, “İşi halletmek, bazen daha yaratıcı bir yaklaşım gerektirebilir” diyor. Şimdiye kadar operatör hakkında bildiğimiz tek somut kanıt bu. Normalde Rainbow Six Siege oyun severlerin heyecanlarını dimdik tutmak için yeni gelecek operatörleri inceden inceye sızdırırdı ama bu sefer pek bir ses seda çıkmadı.

Siege’nin operasyon isimlerinin genellikle operasyonun cihazı veya operasyonda rol alacaklar ile bir ilgisi vardır, bu nedenle yeni operatörün gizlilik (ulaşılabilmesi mümkün olmayan yerlere girme) ve çalma konularında uzman biri olması oldukça mantıklı. Bunun yanında 21 Şubat’a kadar daha fazla sızdırmanın olacağı da muhtemel.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu