Söylenti: Resident Evil Revelations 3 Bu Yılın Sonunda Gelebilir

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Resident Evil Revelation, her daim Resident Evil serisinin en iyi off-shoot’ları arasında kabul edildi. Hazır olun, içeriden gelen yeni bilgilere göre, Revelations hayranları yakın gelecekte yeni bir oyunu raflarda görebilecekler.

Özellikle Resident Evil söz konusu olduğunda iyi bir sicile sahip biri olan Dusk Golem, Capcom içinden yeni bilgiler edindiğini duyurdu. Söz konusu Twitter’dan dediklerine göre Capcom, yaklaşık dört yıldır üçüncü bir Resident Evil Revelations üzerinde çalışıyormuş.

Dusk Golem’e göre oyun, yaklaşan Resident Evil Village yayınlandıktan bir yıl sonra piyasaya sürülecek. Capcom tahmin edilebilir bir biçimde dikkatleri Village’den uzaklaştırmak istemiyormuş, bu yüzden Dusk Golem’in dedikleri, RE: Village çıkana kadar resmi RE: Revelations haberlerini göremeyeceğiz anlamına da geliyor.

Ancak Dusk Golem, buna aslında Resident Evil Revelations 3 denmeyebileceğine de parmak basıyor. Oyun şu anda içeride “Resident Evil Outrage” olarak isimlendiriliyormuş. Oyunun Village düzeyinde bir bütçeye sahip olduğu söylentiler arasında olduğu için Capcom’un bunu dillendirmemesi normal.

Söylentiler gerçek mi değil mi hep birlikte göreceğiz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.