Star Citizen Kısa Bir Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Cloud Imperium, Star Citizen’ın kısa bir zaman dilimi için ücretsiz olduğunu duyurdu. Free Fly etkinliği, bugün itibariyle başlayacak ve 25 Şubat gününe kadar devam edecek. Bu tarihten sonra ise oyuna ücretli bir şekilde ulaşılabilecek.

Ücretsiz etkinlik, Star Citizen Alpha 3.12’daki tüm gemilere erişmenize imkan tanıyor. Bunun yanında Arena Commander olarak it dalaşı aksiyonunu ve Star Marine’in FPS aksiyonunu da deneyimleyebilirsiniz.

Star Citizen, çok oyunculu bir ortamda klasik uzay simülasyonu oyunu olarak gözükse de görsel içeriğiyle sınırları zorlayan bir yapıya sahip. Oyuncular rollerini, bir kargo nakliyecisinden kanun kaçağına veya bir kaşife diledikleri gibi değiştirebilirler.

Ayrıca uzayın hakimleri, tümü prosedürel gezegen teknolojisi ve tamamlayıcı tasarımlar ile yapılan geniş şehirler ve yer altı mağaraları dahil olmak üzere birden fazla gezegeni keşfedebilecekler.

Dilerseniz Star Citizen’a buradan ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.