Ubisoft’tan The Division 2 Hayranlarını Sevindiren Açıklama

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Hafta başında Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, Massive Studios’un her ne kadar yeni bir açık dünya Star Wars oyunu geliştirdiklerini söylese de başka bir açık dünya shooter serisi olan The Division üzerinde çalışmalarına devam edeceklerini duyurmuştu. Yves Guillemot söyledikleri ile The Division hayranlarına büyük güven vermişti:

“Massive Studio büyük bir stüdyo ve dünyanın her yerindeki birçok stüdyoyla işbirliği yapıyorlar ancak bu ve önümüzdeki sene, The Division’da daha fazlasını göreceksiniz.” 

Dün itibariyle The Division 2 resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada, The Division 2’ye ek içeriklerin ve güncellemelerin bu sene içerisinde geleceği duyuruldu. Yapılan açıklamada her ne kadar Title Update 12’nin, son güncelleme olarak düşünüldüğü belirtilse de oyuna gelen destek sayesinde yönetimin bu karardan vazgeçtiğini ve The Division 2’yi devam ettirme kararı aldıkları da belirtiliyor.

Bildiğiniz üzere Title Update 12, Aralık ayında yayınlanmış ve The Division 2’nin “End of Watch” adlı dördüncü sezonunu başlatmıştı. Buna rağmen ekibin ise oyunu canlı tutmak için ne kadar uğraşacaklarını az da olsa tahmin edebiliyoruz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.