100’lerce Oyunun Bulunduğu Uplay+ Üyeliği 7 Gün Boyunca Ücretsiz Olacak

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

100’lerce Oyunun Bulunduğu Uplay+ Üyeliği 7 Gün Boyunca Ücretsiz Olacak 

Ubisoft’un oyun platformu Uplay, işleri kızıştırmaya yönelik yeni adımlar atıyor.

100’den daha fazla oyunun bulunduğu Uplay+ platformu, yeni ve geri dönen kullanıcılara özel 7 gün boyunca ücretsiz olacak. Tıpkı Xbox Game Pass gibi, buradaki oyunları indirip 7 günlük süre zarfında oynanabilecek. Maalesef ki Uplay+ üyeliği ülkemizde desteklenmiyor. Ancak VPN kullanarak üyeliğini başlatmanız mümkün.

Ubisoft’un bunla alakalı bir güncelleme metninde 7 gün geçtikten sonra otomatik faturalandırma sisteminin (aylık 12.99 Euro) başlayacağı vurgulanıyor. Bu üyelikte Assasin’s Creed Odyssey, Far Cry New Dawn gibi yeni ve Beyond Good & Evil, Splinter Cell: Chaos Theory gibi oyunlar da var. Hatta ve hatta Watch Dogs: Legion’u çıktığı an oynanabilecek.

assassin s creed odyssey xbox one durmaplay wallpaperÜcretsiz Uplay+ üyeliği 7 Temmuz ile 27 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak. Örneğin, 10 Temmuz tarihinde üye olduysanız size tanınan hak 17 Temmuz olacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir