2K Games, NBA 2K23’ün Yakında Duyurulacağını Açıkladı

Basketbol severlerin gözdesi NBA 2K serisinin yeni oyunu yakında duyurulacak.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi
NBA 2K23

Bu yılın yarısını geride bıraktık ve yılın bu zamanına kadar çıkış yapan birçok yapım bizlerle buluştu. Ancak her yıl düzenli olarak yayınlanan lisanslı oyunların bir çoğu henüz çıkışını yapmadı ama tarihleri yaklaşıyor. Önümüzde ki haftalarda bolca bu oyunlar hakkında açıklanacak olan detayları göreceğiz. Bu oyunlardan bir tanesi de basketbol severlerin gözdesi NBA 2K serisi.

2K Games, geçtiğimiz günlerde NBA 2K serisinin yeni oyunu hakkında bir tweet yayınladı. Hayır henüz oyun duyurulmadı. Ancak geliştirici ekip tarafından onayladı. Bu oyunun onaylanmasına gerek var mı diye düşünebilirsiniz. Fakat yıllardır süregelen EA Games ve FIFA arasında ki anlaşma geçtiğimiz aylarda son buldu. Bu sebep yüzünden diğer lisanslar da el değiştirecek mi diye oyuncuların aklında soru işaretleri oluşabiliyor.

2K Games, NBA 2K23’ten İlk Görselleri Yakında Paylaşacak

2K Games, Twitter hesabında paylaştığı tweet ile oyunun kapak yıldızlarının, çıkış tarihinin ve ilk oyun içi görüntülerin yakında paylaşılacağını oyunseverlerle paylaştı. Henüz bu duyurunun ne zaman yapılacağı bilinmiyor. Fakat geçmişe dönüp bakıldığı zaman bu ay içerisinde olacağı düşünülüyor. Serinin önceki oyunları hakkında ilk bilgiler genellikle Temmuz ayı içerisinde paylaşılıyordu.

NBA 2K23’ün hangi platformlar için çıkış yapacağı henüz bilinmiyor. Ancak tahminler bu yıl da eski nesil konsollara çıkış yapacağı yönünde.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir