Bu Oyunları Oynadıysanız PC Game Pass’e 3 Ay Boyunca Ücretsiz Olarak Sahip Olabilirsiniz

Microsoft, bazı Xbox Studios oyunlarını geçtiğimiz Şubat sonuna kadar oynayan oyunculara, ücretsiz olarak 3 aylık PC Game Pass üyeliği veriyor.

Ahmet Açıkgöz
Ahmet Açıkgöz
1 Dk Okuma Süresi

Microsoft, oyun abonelik servisi olan PC Game Pass için bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile de popüler oyun servisini üç ay boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Peki Microsoft’un bu Game Pass Kampanyasına Katılım Şartları Neler?

Şartlar biraz geriye dönük aslında. Şayet 28 Şubat 2022 veya daha öncesi bir tarihte bilgisayarınız üzerinden Halo Infinite (ister hikaye ister multiplayer modu), Forza Horizon 5 veya Age of Empires IV oynadıysanız, 3 aylık PC Game Pass deneme üyeliği almaya hak kazanıyorsunuz. Bu hakkınızı da 30 Nisan 2022’ye kadar talep edip kullanabiliyorsunuz.

xbox game pass

Ücretsiz denemeyi hak edip etmediğini ise bu bağlantı üzerinden sorgulayabilirsiniz. Ancak hali hazırda aboneliğiniz varsa bu kampanyadan o aboneliğiniz ile yararlanamazsınız. Katılım için yeni abonelik olması gerekiyor.

3 aylık deneme üyeliğinin bitimi ile beraber üyelerden standart 29,99 liralık ücreti talep ediliyor. Otomatik yenilemeyi durdurmak için Microsoft hesabınızdaki abonelikler kısmından, aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir