31 TL Değerindeki Torchlight II, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

31 TL Değerindeki Torchlight II, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu 

Epic Games her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta ise bir oyunu ücretsiz oldu. Perfect World Entertainment tarafından yayınlanan, 31 TL değerindeki, aksiyon RPG oyunu Torchlight II ücretsiz olarak Epic Games Store üzerinden indirmeye sunuldu.

22 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceğiniz oyunun Epic Games Store sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunu bu tarihe kadar kütüphanenize eklemeniz halinde sonsuza kadar sahibi oluyorsunuz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Torchlight II

KARAKTERLER

Seçebileceğin dört sınıf sayesinde parmaklarının ucunda farklı oyun tarzlarından oluşan bir çeşitliliğe sahipsin. Kahramanını öne çıkaracak özel kozmetik özellikler ve görünümler ile her bir sınıf erkek veya kadın olarak oynanabilir.

ÇOK OYUNCULU MOD

Eşli oyun modunu LAN veya İnternet üzerinden arkadaşlarınla ücretsiz oyna. Eşleştirme hizmetimiz bağlanmanı ve dünyanın dört bir köşesindeki insanlarla beraber oyun oynamanı sağlıyor.

AÇIK DÜNYA

Birbirine bağlı devasa dünyasını ve Vilderan’ın çoklu kasaba ağını keşfet. Yağmurda, karda, gündüz ve gece savaş. Bölüm rastgeleleştirme sayesinde her oynadığında yeni harita tasarımları, yollar, ganimetler ve yaratıklarla karşılaşacaksın.

NEW GAME PLUS MODU

New Game Plus modunda oyun sen bitti demeden bitmez. Torchlight II’nin ana hikâyesini tamamladıktan sonra aynı karakter ile çok daha zorlayıcı bir yolculuk için tekrar başlayabilirsin. Çok çabalayıp edindiğin tüm yeteneklerin, altının ve ekipmanın yine sende kalır.

EVCİL HAYVANLAR VE BALIKÇILIK

Bu popüler özellikler Torchlight II’de geliştirilmiş bir şekilde geri dönüyor. Daha fazla seçenek, daha iyi efektler ve evcil hayvanın hâlâ sen uğraşma diye kasabaya gidip ganimetlerini satabiliyor.

MOD DESTEĞİ

Bir şeyler yaratmak ve yarattığını tüm dünyayla paylaşmak için Torchlight II editörü GUTS’ı kullan!
  • egs torchlightii runicgames g1a 01 1920x1080 372227130
  • egs torchlightii runicgames g1a 02 1920x1080 372227665
  • egs torchlightii runicgames g1a 03 1920x1080 372228225
  • egs torchlightii runicgames g1a 04 1920x1080 372228772

 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir