Oyun HaberleriPC

Açık Dünya Vampir Temalı V Rising Bu Yıl İçin Duyuruldu

İzometrik açıdan ürkütücü bir atmosfer, ilgi çekici...

Stunlock Studios, bugün itibariyle yeni projelerinin ne olduğunu duyurdu. Bir açık dünya macera oyunu olması planlanan vampir temalı V Rising, bu yıl içerisinde beta sürümü şeklinde Steam’e (PC) gelecek. Bu duyurunun şerefine ekip, oyunla alakalı ilk fragmanlarını yayınladı.

Bir vampir olarak kan aramalı ve susuzluğunuzu (ya da kansızlığınızı) yakın çevrelerden gidermelisiniz. Kendi kalenizi kurabildiğiniz ve özelleştirebildiğiniz bu oyunda, arkadaşlarınızı klanınıza çağırın ve insanları vampire dönüştürerek imparatorluğunuzun temellerini atın. Ek olarak gerçek zamanlı kombat ile hem PvP hem de PvE keyfini de yaşayabileceksiniz.

Pazarlama direktörü Johan Ilves, oyunla alakalı olumlu yorumlarda bulundu:

Ekip; vampirlerin, insanların ve efsanevi canavarların hassas bir dengede bir arada olduğu çatışma dünyası yaratmak için klasik gotik korku edebiyatından Netflix’in Castlevania’sına kadar her yapımdan ilham aldı. Oyunculara; güneş ışığından kaçınma, kan avlama ve kalelerini inşa etme konusunda eksiksiz bir vampir deneyimi yaşatmak istiyoruz. Bütün bunları da diğer oyunculara karşı yarışırken ve vampir avcıları tarafından takip edilirken sunmak amacındayız. Bu, şimdiye kadarki en iddialı oyunumuz ve yakın gelecekte daha fazla bilgi vermek için sabırsızlanıyoruz.

Kaynak
DSO Gaming

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu