PC

4 Dolar’ın Altına Alabileceğiniz 6 Oyunluk Bundle

4 Dolar’ın Altına Alabileceğiniz 6 Oyunluk Bundle

Oyuncuların döviz kurundan etkilendiği bu dönemlerde ucuz oyun bulmakta zorluk çekiyoruz. FANATICAL ve Humble Bundle siteleri sağ olsun bizlere ucuza oyun sunabilmekte fakat bunları bundlelar yani paket olarak satılan oyunlar üzerinden yapmakta. Bu yazıda ise FANATICAL  sitesinde yayınlanan Nemesis X Bundle ‘ında ki oyunların ne türde oyun olduklarını ve oyun inceleme puanlarını açıkladım. Şimdiden iyi oyunlar…

1- Ancestors Legacy : Yapımcısı çok fazla tepki çekmiş olan HATRED‘in yapımcısı Destructive Creations’dır. Orta çağ temalı gerçek zamanlı strateji oyunudur.

 

metacritic puanı : 77

metacritic kullanıcı puanı : 73

steam kullanıcı puanı : 81

 

2- God’s Trigger : Yayıncılığını Techland Publishing (Dying Ligth ve Call of Juarez serileri) yaptığı bu oyun aksiyon roguelike türünde üsten görünüşlü shooter oyunudur. Ayrıca eşli oynama fırsatı da sunmakta.

 

metacritic puanı : 75

metacritic kullanıcı puanı : 83

steam kullanıcı puanı : 77

 

3- American Fugitive : Yayıncılığını Curve Digital(Human Fall Flat)’in yaptığı bu oyun üsten görünüşlü shooter oyunu. Oynanış olarak ise eski GTA oyunlarına yani 1 ve 2’ye benzemekte.

 

metacritic puanı : 66

metacritic kullanıcı puanı : 69

steam kullanıcı puanı : 75

 

4- Internet Cafe Simulator : Çıktığı ilk zamanlarda twitch yayıncılarının bolca oynadığı bu oyunda internet kafe açıp işletiyoruz.

 

metacritic puanı : –

metacritic kullanıcı puanı : 66

steam kullanıcı puanı : 73

 

5-  GRIP Combat Racing : Fütüristik araçların olduğu hızlı ve silahlı araba yarışı oyunudur. Ayrıcı eşli oyun, VR ve online oynanabilmekte.

metacritic puanı : 80

metacritic kullanıcı puanı : 75

steam kullanıcı puanı : 88

 

 

6- Hob : Epic Games’in bedavaya dağıttığı zaman alamayıp denemek isteyenlere güzel bir fırsat. Macera ve platform türünde bir oyundur.

 

metacritic puanı : 76

metacritic kullanıcı puanı : 73

steam kullanıcı puanı : 89

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu