PCİÇERİKLER

4 Kişilik Türk Ekibin Geliştirdiği Animal Rescuer Haftaya Çıkıyor, Bu Arada Fiyatını da Öğrendik!

Daha önce de haberlerimize konu olan ve 4 kişilik ekip ile yola çıkmış Turquoise Revival Games’in yeni oyunu Animal Rescuer’in Steam’de çıkış tarihi 22 Aralık olarak açıklanmıştı. Oyunun çıkışına az bir zaman kala oyunun geliştirici ekibe ulaşarak hem Animal Rescuer hakkında daha detaylı bilgiye hem de oyunun fiyat bilgisine sahip olma şansı yakaladık.

Oyun 22 Aralık’ta normalde 25 TL gibi uygun bir fiyattan çıkış yapacak, ancak daha güzel olan o günlerin Steam Kış indirimlerine denk gelmesi ile oyuna %35 indirim uygulanacak ve 16,25 TL’ye sahip olabileceğiz. Fiyat şu an Steam’de belirtilmedi, bu bilgiyi direkt geliştirici ekip Turquoise Revival Games’den aldık. Bunu paylaştıkları için de kendilerine ayrıca teşekkür ederiz.

Yine yaptığımız görüşmede, Turquoise Revival Games ve oyunları Animal Rescuer hakkında bilgiler de aldık. (Özellikle üzerlerinde durduğu konu oyunculardan bekledikleri geri dönüşler. Bunu çok önemsiyorlar. Bu da gerçekten çok hoş)

Bize yaptıkları açıklama ise şu şekilde:

“Orijinal işler yapmak ve oyun dünyasında görmek isteyeceğimiz oyunları geliştirmek üzere 4 arkadaş çıktık bu yola ve “Turquoise Revival Games” isimli bir oyun geliştirme stüdyosu kurduk.

Muhtemelen ülkemizde tüm yeni girişimcilerin yaşadığı birçok zorluğu yaşadık.  Maddi zorluklar bunların başında geliyor doğal olarak. Tüm birikimimizi ve deneyimlerimizi kullanarak ilk oyunumuzu geliştirdik.

Yaklaşık 2 sene sonunda Animal Rescuer çıkışa hazır hale geldi. Umarız eğlenceli ve oyuncuların hoşça vakit geçirmelerini sağlayacak bir oyun olmuştur Animal Rescuer.

Oyunu kısaca anlatmak istersek;
Animal Rescuer; hızlı oynanış, artırılmış görev ve savaş yoğunluğu ile destansı bir dünyayı keşfederek sevimli hayvanlara yardım ediyor. Yani kahramanımızın temel amacı tüm hayvanları kurtarmak.
Bunun nedeni ise hasta karısına çare bulmak. Onu iyileştirmek için her yolu deneyen ancak bir sonuca varamayan kahramanımız, hakkında birçok efsane duyduğu cadının peşine düşer ve ona ulaşır.
Cadının verdiği madalyona dokunmasıyla ‘Animal Rescuer’ olur ve üstünde hayvan figürlerinin olduğu bu madalyon ile uzun ve tehlikeli bir yolculuğa başlar…

Prologue versiyonu ile aldığımız geri bildirimleri değerlendirerek tam sürümü daha iyi hale getirmeye çalıştık.

Oyunculardan gelen geri bildirimleri her zaman dikkate almaya da devam edeceğiz.
Üzerinde çalıştığımız yeni projelerimiz de var ve zamanla paylaşacağız.”

Oyunun Steam sayfasına dilerseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Biz de MisteRNOOB ailesi olarak kendilerine çıktıkları bu yolda başarılar dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu