Kategorilendirilmemiş

43 TL Değerindeki Mobil Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

43 TL Değerinde Olan Square Enix Yapımı Deus Ex GO Mobil Oyun, Android ve iOS Kullanıcıları İçin Kısa Süreliğine Ücretsiz Sunuluyor.

Square Enix yapımı olan Lara Croft GO ve Hitman GO oyunlarından sonra Deus Ex GO oyunu da ücretsiz hale getirildi. Baş kahramanımızın Adam Jensen olduğu bu aksiyonlu ve sıra tabanlı bulmaca oyununda birbirinden zorlu bulmacaları çözmeye hazır mısınız?

Square Enix firması, popüler oyunlarını ve herkes tarafından beğenilmiş yapımlarını mobil platformlarda sıra tabanlı bulmaca oyunları tarzında geliştiriyor ve başarılı da oluyor.

Deus Ex GO oyun serisini sadece bilgisayar ve oyun konsollarına sunmayan şirket, akıllı telefonlar için de “Deus Ex GO” isimli bir oyunu piyasaya sürdü. Halihazırda Playstore üzerinden yapılan oylamalar ile 4,1 derecesiyle hafife alınmayacak ve başarılı sayılabilecek bir konumda yer alıyor. 128 mb hafıza yer kaplayan Deus Ex GO ayrıca 100 bin indirmeden daha fazla indirmeye sahip. Unutmadan söyleyelim 2016 yılında piyasaya sürülen Deus Ex GO oyunu daha önceden gelen indirimler ve fırsatlar haricinde ilk defa kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuldu.

Deus Ex GO oyunu aksiyon ve sıra tabanlı bir bulmaca tecrübesi sunuyor. Başarılı bir grafik atmosferine sahip olan oyunda Adam Jensen karakteri ile yeteneklerini kullanarak yaklaşık 50 seviyede görevleri tamamlamanız gerekiyor. Lara Croft GO ve Hitman GO oyunlarında da olduğu gibi karakterin belirli bir güzergah üzerinde ilerlemesi ve hamlelerini de yine bu güzergahta yapması gerekiyor. Bu anlamda çokta özgür bir dünyada değilsiniz. Sonsuz Modda ise oyun verilerinize göre yeni bulmacalar karşınıza geliyor. Oyunun güzel taraflarından biri ise kendi bulmacalarınızı tasarlayabilip, arkadaşlarınızla oynabilme imkanını sunması.

Square Enix’in akıllı telefonlar için piyasaya sürdüğü Deus Ex GO, Google Play Store’da 43 TL, App Store’da ise 35 TL karşılığında satılıyordu. Başlatılan kampanya ile Square Enix, Deus Ex GO’yu kısa bir süreliğine ücretsiz hale getiriyor. Böylelikle mobil oyunseverler, her iki platformda da bu eğlenceli oyuna herhangi bir ödeme yapmadan sahip olabilecekler.

Deus Ex GO’ya Ücretsiz Olarak Sahip Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

Akıllı telefonunuzun Android sürümü 4.2 ve üstü ise ayrıca iPhone 4s ve üstü bir iOS cihazı ise Deus Ex GO’yu sorunsuz bir şekilde denemeye hazırsınız.

Android kullanıcısı iseniz bu bağlantıdan, eğer iOS kullanıcısı iseniz burada bulunan bağlantıdan oyunun keyfine varmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar MisterNOOB Ailesi. Daha ne duruyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu