5 Kişiye Türk Yapımı Oyun Animal Rescuer Hediye Ediyoruz

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Merhabalar değerli MisteRNOOB okurları. Sizlere bu yıl bol bol hediyeler dağıtmak istiyoruz. Bu yılın ilk hediyesi de Türk Geliştirici Turquoise Revival Games’in 22 Aralık’ta çıkış yapan yeni oyunu Animal Rescuer. 5 dostumuza bu oyunu Steam Key olarak hediye edeceğiz.

Katılmak için yapmanız gerekenler ise aşağıdaki Gleam.io görevlerini yerine getirmek. Gleam’e kayıt olurken mail adreslerinizi doğru girmeye önem göstermelisiniz zira sizinle mail adresiniz üzerinden iletişim kurup Steam Keylerini mail adreslerinize göndereceğiz. Her görev size ekstra puan olarak geri dönecek ve şansınızı arttıracaktır.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Katılım Şartları: (Mobilden girenler “click here to enter“dan formu açabilirler)

MisteRNOOB – Animal Recuer Çekilişi

Sonuçlar 13 Ocak Çarşamba günü açıklanacaktır. Herkese bol şanslar.

Oyunu kısaca anlatmak istersek;
Animal Rescuer; hızlı oynanış, artırılmış görev ve savaş yoğunluğu ile destansı bir dünyayı keşfederek sevimli hayvanlara yardım ediyor. Yani kahramanımızın temel amacı tüm hayvanları kurtarmak.
Bunun nedeni ise hasta karısına çare bulmak. Onu iyileştirmek için her yolu deneyen ancak bir sonuca varamayan kahramanımız, hakkında birçok efsane duyduğu cadının peşine düşer ve ona ulaşır.
Cadının verdiği madalyona dokunmasıyla ‘Animal Rescuer’ olur ve üstünde hayvan figürlerinin olduğu bu madalyon ile uzun ve tehlikeli bir yolculuğa başlar…

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir