6 Yılın Ardından GTA: Online’da Easter Egg Bulundu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

GTA: Online’a gelen ilk Heist güncellemesinin çıkışından tamı tamına 6 yıl geçti. Oyuncular ilk heist olan Fleeca Job ile Los Santos şehrinde saygı ve popülerlik kazanmaya başlıyor. Lester’ın planladığı iki kişilik soygun olan Fleeca Job çoğu oyuncunun ilk göz ağrısıdır.

Bir çok oyuncu bu soygunda Easter Egg (ve ya bug) olduğunu fark etmemiştir. Ancak GTA Online topluluğu oyunda 6 sene sonra Easter Egg bulmayı başardı.

Heist sırasında her iki oyuncunun ayrı görevleri oluyor. bir oyuncu şoför, diğer oyuncu ise hacker rollerini üstleniyor. Şoför hedef noktaya sürdüğünde hacker siber saldırı yapıyor. Eğer hacker işini geç bitirecekse, şoför saldırı işlemlerinin bitmesini beklemesi lazım.

dfygxc-ggxfyd adlı bir Reddit kullanıcısı hacker’ın işini bitireceği zamana kadar oyun içi telefonda geziniyordu. Bu sırada kullanıcı hacker’ın telefonunun kendi telefonundaki eylemlerini aynen kopyaladığını fark etti. Bu bir bug ve ya Rockstar’ın her oyununa koymayı sevdiği bir Easter Egg de olabilir.

I found out that on the fleeca job whatever you are looking at on your phone changes for the hacker from gtaonline

 

GTA gibi detay ve Easter Egg dolu bir oyun serisinde topluluğun 6 seneyi aşkın süredir bu detayı kaçırması inanılır gibi değil. Belki de bu detay sizi tekrar Fleeca Job soygununu yapmak için sebep olabilir.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image