80,00 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

CD Projekt’in dijital oyun satış mağazası olan GOG.com üzerinden zaman zaman biz oyun severlere ücretsiz olarak oyunlar veriliyor. Bir süredir sessizliğini koruyan dijital oyun satış mağazası, normal fiyatı (Steam’de) 80,00 TL olan rol yapma strateji oyununu ücretsiz yaptı.

MuHa Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan sıra tabanlı, 4X strateji ve hayatta kalma oyunu olan Thea 2: The Shattering‘ı 1 Nisan tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz halinde sınırsız olarak sahip olacaksınız.

Thea 2: The Shattering GOG’dan Ücretsiz Nasıl Alınır?

GOG hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana sayfayı aşağı kaydırırsanız altta paylaştığımız görseldeki gibi oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu görebilirsiniz. Sağ alttaki “Yes, and claim the game” yazan yeşil kutucuğa tıklamanız halinde oyun kütüphanenize eklenecek. Hepsi bu kadar. Artık GOG Galaxy 2.0 uygulaması üzerinden oyununuzu dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

ücretsiz oyun

Thea 2: The Shattering Hakkında

Thea 2: The Shattering, sıra tabanlı, 4X strateji, hayatta kalma, RPG ve bir kart oyunu unsurlarıyla yenilikçi tür melezi fikrini tamamen yeni ve kapsamlı bir hale getiren başarılı Thea: The Awakening’in devamı niteliğinde.

Oyuncular, Slav mitolojisinden ilham alan panteondan bir tanrı rolünü üstlenir ve bu nedenle, hayatta kalmak için mücadele eden küçük bir inanan sürüsünün kaderini kontrol eder. Bu amaca, diplomasiden savaşa, keşiften fethetmeye kadar birçok yolla ulaşılabilir, ancak herhangi bir oyun tarzı, prosedürel olarak oluşturulmuş ortamlar sayesinde kesinlikle tamamen benzersiz maceralara yol açacaktır. İşçilikten şehir kurma sistemine kadar zengin seçenekler ve eşli çok oyunculu oynanış, Thea 2’yi mücadeleye hazır, taktiksel zekaya sahip oyuncular için ideal bir seçim haline getiriyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image