Bugün Çıkış Yapan 95,00 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store’dan oyuncular için yeni bir sürpriz geldi. 95,00 TL değerindeki aksiyon macera rol yapma oyunu Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure ücretsiz oldu.

Gearbox Software tarafından geliştirilip, 2K tarafından yayınlanan fantastik macera oyunu Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot, aslında 2013 yılında Borderlands 2’nin 4. DLC paketi olarak çıktı. Bugün itibari ile de hem konsollar hem de PC için ayrı bir oyun olarak çıkışını gerçekleştirdi.

Epic Games Store‘da ücretsiz olarak sunulan bu oyunu 16 Kasım tarihine kadar kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz. Ayrıca oyunun mağaza sayfasına da dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Oyunun Tanıtım Bülteni

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep’i oyna ve ardından devam niteliğindeki tam oyunu olan Tiny Tina’s Wonderlands’i ön sipariş ver!

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure’da kafataslarını parçala, ejderhaları alt et ve devasa golemlerle kapış. Fantastik elementler, eğlence ve aşırı miktarda büyülü ganimetle dolu bu apayrı hikâyeyle, her şeyin başlangıcı niteliğindeki 2013 yılında çıkmış ve herkesçe sevilen bu görevin deneyimini yaşa!

Kraliçe esir alınmış ve krallık da tehdit altında. Bu tuhaf ve büyülü diyara sadece sen ve arkadaşların barışı getirebilir. Tehlikeli ormanlarda, ürkütücü gömütlerde ve dehşet verici kalelerde savaşarak ilerle ama dikkatli ol: Tina’nın neşe saçan ama kaotik içgüdüleri yüzünden yolculuğun gidişatı bir anda değişebilir. Bu destansı masaüstü kapışmasına dalış yap ve hayatının fantastik savaşına hazırlan!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

   • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
   • İşlemci: Intel i3 530 @2.93 GHz/AMD Phenom II X4 805 @2.5 GHz
   • Bellek: 4 GB RAM
   • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 780 @3GB/AMD Radeon HD 7970 @3GB
   • DirectX: Sürüm 11
   • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir