Açık Dünya Macera Oyunu Pine Ücretsiz Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store’da her hafta Perşembe günleri ücretsiz oyunlar dağıtılmaya devam ediliyor. Bu hafta da açık dünya macera oyunu Pine ücretsiz oldu.

13 Mayıs tarihine kadar Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahip olacağınız Pine, Twirlbound tarafından geliştirildi ve Ekim 2019’da Kongregate tarafından yayınlandı. 40,00 TL değerindeki üçüncü şahıs bakış açısına sahip oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için bu bağlantı kullanarak Epic Games Store sayfasına ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

İnsanların Öyküsü

Pine, bir açık dünya aksiyon macera simülasyon oyunudur. Albamare adında güzel bir dünyada, zeki bir genç olan Hue rolünü üstleniyorsun. Hue olarak, insanlardan çok daha zeki yaratıklarla dolu canlı bir dünyada keşfederek, ticaret yaparak ve savaşarak yolunu bulmak zorundasın.
Image1

Onların Hikâyesine Dâhil Ol

Kendi kabilenin yerleşeceği yeni bir yuva ararken, Albamare’nin geniş ölçekli ekolojisiyle içli dışlı olman gerekecek. Sana kolay kolay yardım etmeyecek çok çeşitli türlere karşı ve onların safında, altı farklı biyom içerisinde keşfederek, takas ederek, konuşarak, üreterek ve savaşarak hazırlan.
Image2

Hayatta Kalma Mücadelesi

Pine’da, senin müdahalen olmadan açık oyun dünyasının dört bir yanında bir şeyler olacaktır. Tüm organizmalar canlıdır ve hayatta kalmak için ne gerekirse yapmaya çalışacaklardır. Bir tür ile arkadaş olabilir, onların safında savaşabilirsin ya da onlara saldırabilir, yiyeceklerini çalabilir veya onları yaşam alanlarını terk etmeye zorlayabilirsin. Tüm bunlar, türlerin ekolojik çeşitlilik içerisindeki yerini belirleyecektir.

Image3
  • egs pine twirlbound g2 03 1920x1080 c60eb99e3ec7
  • egs pine twirlbound g2 04 1920x1080 027bb3ab1bef
  • egs pine twirlbound g2 05 1920x1080 95289813c4c2
  • egs pine twirlbound g2 06 1920x1080 f5d29cf02e89

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7 (64-bit)

İşletim Sistemi

Windows 10 (64-bit)

İşlemci

Quad Core 3.2 Ghz veya eş değeri

İşlemci

Quad Core 3.40 Ghz veya eş değeri

Bellek

8 GB RAM

Bellek

8 GB RAM

Depolama

4 GB kullanılabilir alan

Depolama

4 GB kullanılabilir alan

Ekran Kartı

NVIDIA GeForce GTX 660 veya eş değeri

Ekran Kartı

NVIDIA GeForce GTX 970 veya eş değeri

Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya)
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir