Kategorilendirilmemiş

Activision Blizzard Oyunları GeForce Now Kütüphanesinden Kaldırıldı

Activision Blizzard Oyunları GeForce Now Kütüphanesinden Kaldırıldı

Geçtiğimiz hafta beta sürecinden çıkıp tüm kullanıcıların hizmetine sunulan, Nvidia’nın bulut tabanlı oyun servisi GeFore Now uygulamasını, sizlere youtube kanalımız üzerinden tanıtmıştık.

Nvidia’nın GeForce Now forumu üzerinden yaptığı açıklama ile, Activision Blizzard oyunlarının GeForce Now kütüphanesinden kaldırıldığı bildirildi. Call of Duty serileri, Overwatch, Diablo ve daha birçok Activision Blizzard oyunlarına GeForce Now üzerinden erişmek artık mümkün değil.

Yine yapılan açıklamaya göre bunu talep eden tarafta Activison Blizzard. Açıklama ise şu şekilde:

“GeForce Now’un evreninin bir sonraki adımını gördükçe sağlam bir PC oyun kütüphanesine yayınlamak için çeşitli yayıncılarla birlikte çalıştık. Bu, sürekli olarak yeni oyunlar eklememiz ve bazen de diğer dijital servislerde olduğu gibi bazı oyunları kaldırmak zorunda olduğumuz anlamına geliyor.”

“Onların isteği üzerine, Activision Blizzard oyunları servisten kaldırıldı. Talihsiz bir durum olsa da, gelecekte kaldırılan bu oyunları ve daha fazlasını yeniden kütüphaneye eklemek için Activision Blizzard ile birlikte çalışmayı umut ediyoruz. Şu anda desteklenen yüzlerce oyuna ek olarak, geliştiricilerin servise dahil olmasını istedikleri 1.500’den fazla oyunumuz var. Eklediğimiz oyunlar ile ilgili haftalık güncellemeleri takip edebilirsiniz.” 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu