WWE’ye Rakip Güreş Oyunu AEW: Fight Forever Duyuruldu

Yuke's stüdyosunun geliştirmekte olduğu AEW: Fight Forever, resmi olarak duyuruldu.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi
AEW: Fight Forever

Uzun zamandır piyasada bulunan ve kalitesinin yanında rakipsizlik dolayısıyla üstüne tanınmayan güreş oyunu WWE 2K serisi belki de son rahat günlerini yaşıyor. Tıpkı FIFA gibi ikonikleşmiş olan ve neredeyse her sene çıkış yapan WWE yapımları, güreş camiasında olduğu gibi artık başka bir markaya karşı mücadele edecek.

Güreş takip edenler bilirler ki son zamanların popüler brand’lerinden olan ve eski WWE yıldızlarını toplayan AEW, bugün itibariyle AEW: Fight Forever ismindeki kendi oyununu duyurdu.

WWE’ye yeni bir rakip geliyor – AEW: Fight Forever neler vaat ediyor?

Eski WWE yapımlarında çalışan Japon menşeili geliştirici Yuke’s, 2K Games ile olan partnerlik anlaşmasını sonlandırdıktan kısa zaman sonra All Elite Wrestling (AEW) ile yeni bir güreş oyunu için anlaşma sağladı.

THQ Nordic’in yayıncılığını üstleneceği AEW: Fight Forever’ın, özellikle takım maçlarında seviye atlayacağı ve tek bir komutla takım üyelerinin hareketlerini ve manevralarını gösterebileceği belirtiliyor.

Ek olarak yapım; derinlikli bir kariyer modu, AEW güreşçilerini içeren upuzun bir kadro, kendi güreşçinizi yaratma imkanı, pay-per-view’larda öneme sahip arenaları, farklı maç tiplerini, özelleştirme modları ve online multiplayer sistemi gibi birçok özelliği de barındıracak.

PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak AEW: Fight Forever’ın henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir