PC

Age of Empires 3: Definitive Edition Brezilya’da Derecelendirildi

Age of Empires 3: Definitive Edition Brezilya’da Derecelendirildi

Age of Empires III Microsoft’a bağlı Ensemble Stüdyoları tarafından geliştiren, Microsoft Oyun Stüdyoları tarafından yayınlanmış, gerçek zamanlı strateji türünde bir bilgisayar oyunu. İlk piyasaya sürülme tarihi ise 18 Ekim 2005.

Bildiğiniz üzere artık şirketler oyunların daha güzel görünmesi için hep mekanik olarak hem de grafik olarak oyuncuları cezbedecek derecede ayarlanıp tekrar piyasaya sürüyorlar.

Microsoft, Age of Empires’ın ilk iki oyununa zaten bu stratejiyi uygulamıştı. Şimdi sıra üçüncü oyununda.Brezilyalı ajans Classificaçação Indicativa, Age of Empires 3: Definitive Edition’ı derecelendirdi. Bu yılın başlarında beta tesleri başlanmış olsa bile oyunun henüz ne zaman çıkacağına dair kesin bir bilgi yok.

GeneracionXbox’a (XboxEra aracılığıyla) göre, Brezilya ajansı Classificaçao Indicativa’nın oyunu zaten derecelendirmiş olup oyunu 12 yaş ve üstü ibaresini kullanmışlar.

Dediğimiz gibi oyunun net bir çıkış tarihi yok, ancak Microsoft Flight Simulator’de yaptığı gibi bir anda oyunun çıkış tarihini açıklayabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu