Age of Empires 4’ün Bazı Medeniyetleri Sızdırıldı – Beta Testi Geliyor mu?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Koreli bir yaş derecelendirme kuruluşunun veri tabanındaki bir entry, Microsoft’un Age of Empires 4’ün açık beta sürümü için hazırlık yaptığını gösteriyor. Fragmanlarda açıklanmayan bir dizi medeniyetin listesi de bu sızıntının yanında bulunabiliyor. 

Bugün habere ek olarak Age of Empires IV, Avustralya yaş derecelendirme kuruluşunun veri tabanında da yer aldı. Yine başka bir ülkede bir derecelendirme atamak, yaklaşan açık beta hakkındaki spekülasyonların doğru çıkma olasılığını bizce arttırıyor. Bu atama, genellikle oyun çıkmadan 30 ile 60 gün öncesinde yapılan bir hazırlık olarak nitelendirilebilir. Ancak zaten oyunun çıkışının sonbahar gibi olacağını biliyoruz. 

Bunun yanında Reddit’te sızdırılan bilgilere göre Çinliler, Mongollar, İngilizler ve Delhi Sultanlığı’nın yanı sıra Abbasiler, Fransızlar, Kutsal Roma İmparatorluğu ve Rusyalılar da oyunda medeniyet olarak yer alacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir