Age of Empires IV Kapalı Betası Başlıyor; Kayıtlar Devam Ediyor

Anıl Er
Anıl Er
1 Dk Okuma Süresi

Başlayacak Beta dönemi ile beraber Age of Empires hayranları, serinin en son oyununu test etmek için orijinal üçlemeye bir ara verebilecekler. 11 gün sürecek olan kapalı beta süreci 5 Ağustos’ta başlayacak. Bu, Age of Empires IV’e yakından bakmak için ilk fırsat olacak. Age Insider web sitesi üzerinden kayıtlar hala devam ediyor.

Bu betanın test edilecek sağlam bir içerik vadettiğini belirtmekte fayda var. Bunun bir parçası olarak, öğreticiyi oynayabileceğiz ve farklı boyutlarda birden fazla haritada savaşlara katılacağız. Bu çatışmalar hem yapay zekaya hem de canlı oyunculara karşı oynanacak. Ayrıca sekiz medeniyetimiz olacak – İngiltere, Fransa, Çin, Roma İmparatorluğu, Rusya, Delhi Sultanlığı, Abbasiler ve Moğollar. Diğer oyuncuların maçlarını da izlemek mümkün olacak.

Hayranlara bu kadar büyük miktarda içerik sağlamak, geliştiricilerin oyunu kapsamlı bir şekilde test etmelerini sağlayacak. Bununla birlikte, oyunun sistem gereksinimleri, Age of Empires IV’ün yayınlanacak sürümü için geçerli olanlardan farklı olabilir. Bunlarla ilgili ayrıntıları ve beta kayıtlarıyla ilgili bilgileri resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image