Alan Wake Remastered vs Orijinal Oyun Karşılaştırması

Anıl Er
Anıl Er
1 Dk Okuma Süresi

Remedy, Alan Wake’in orijinal ve Remastered sürümleri arasındaki ilk resmi karşılaştırma ekran görüntülerini yayınladı. Bu ekran görüntüleri, Remedy’nin yakında çıkacak olan Remastered sürüm için yaptığı iyileştirmeleri gösteriyor.

Gördüğümüz gibi Alan Wake Remastered, daha yüksek kaliteli 3D modeller ve dokular içeriyor. Ayrıca iyileştirilmiş aydınlatma efektleri olacak.

Remastered sürüm, orijinal sürümden daha iyi görünüyor. Ancak, herhangi bir ışın izleme efektine sahip olmayacak. Yani Control’da bulunan RT Global Illumination, geliştirilmiş gölgelendirmeler veya yansımalar beklememeliyiz.

Alan Wake Remastered, 5 Ekim’de çıkışını gerçekleştirecek. Aşağıda resmi karşılaştırma ekran görüntülerini bulabilirsiniz. Remastered versiyon solda, orijinal versiyon ise sağda…

Alan Wake Remastered vs Orijinal Oyun Karşılaştırması

Alan Wake Remastered Hakkında

Bu ödüllü, sinematik aksiyon-gerilim oyununda psikolojik sorunlara sahip yazar Alan Wake, kayıp eşi Alice’i bulmak için umutsuz bir yolculuğa çıkıyor. Alan Wake Remastered, çarpıcı yeni 4K görselleriyle, ana oyun ve onun iki hikâye genişletmesi olan The Signal ve The Writer ile tam bir deneyim sunuyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir