Oyun Haberleri

Alan Wake Remastered ve Final Fantasy 7 Remake, Epic Games Veri Tabanında Keşfedildi

İleriki zamanlarda Alan Wake Remastered ve Final Fantasy 7 Remake'i görme imkanımız olabilir.

Epic Games Store veri tabanını tarayan ve herhangi bir ekleme veya değişiklik olup olmadığını sürekli not eden EpicData Tracker, Alan Wake Remastered olduğunu düşündüğümüz “Heron” kod adlı bir oyuna yapılan düzenlemelere dikkat çekiyor.

Remedy Entertainment’ın sahip olduğu Heron’un meta datası, “{UserDir}/Remedy/AlanWakeRemastered/” isimli bir bulut klasör yolunu içeriyor. Bunun yanında Final Fantasy 7 Remake de “Pineapple” kod adıyla veri tabanında listelenmiş şekilde keşfedildi. Bildiğiniz üzere Final Fantasy 7 Remake’in PlayStation özel anlaşması Nisan 2021’de sona ermişti ama oyunun, hangi platformlara geleceği henüz bilinmiyordu. Dilerseniz daha fazla detay için bu söylenti haberimize de bakabilirsiniz.

Alan Wake Remastered

Alan Wake Remastered geliyor mu? Final Fantasy 7 Remake gelirse Epic Games’e özel mi olacak?

Control’un geliştiricisi Remedy Entertainment, Mart 2020’de iki açıklanmayan oyun için Epic Games ile anlaştığını duyurmuştu. Bu projelerden ilki birçok platforma çıkarılması planlanan bir AAA oyunu, ikinci proje ise küçük çaplı bir proje olarak lanse edilmişti. GamesBeat habercisi Jeff Grubb da Mart ayında bu iki oyundan birisinin Alan Wake 2 olacağını söylemişti.

2010 yılında PC ve Xbox 360 için piyasaya sürülen bir aksiyon macera oyunu olan Alan Wake, bir gerilim romanı yazarının karısının ortasından kaybolmasının arkasındaki gizemi ve bu yazarın yolculuğunu anlatıyor.

Kaynak
VGCThe Gamer

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu