Alan Wake Remastered’dan 7 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

2010 yapımı Alan Wake, Remastered versiyonu ile tekrardan oyuncuları ile buluşuyor! Türkçe altyazı seçeneğiyle çıkış yapacak Alan Wake Remastered ile sadece grafikler değişmeyecek, ünlü yazar ve geliştirici stüdyo Remedy Entertainment’ın adeta yüzü haline gelmiş Sam Lake’in sesli yorumu ile birlikte çıkış yapacak. Ve bugün, oyundan ilk oynanış videosu da yayınlandı.

IGN, oyunun 7 dakikalık oynanış videosunu yayınladı. Videoya bakacak olursak, oyunun gerçekten hoş gözüktüğünü söyleyebiliriz. Oyun, yüksek kaliteli 3D modeller, kaplamalar içerecek ve Nvida DLSS teknolojisini destekleyeceği belirtiliyor.

Dilerseniz, aşağıdaki oynatıcıdan videoyu izleyebilirsiniz…

Alan Wake Remastered, 5 Ekim‘de Epic Games Store, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S için çıkışını yapacak.

Alan Wake Remastered’ın Tanıtım Bülteninden

Bu ödüllü, sinematik aksiyon-gerilim oyununda psikolojik sorunlara sahip yazar Alan Wake, kayıp eşi Alice’i bulmak için umutsuz bir yolculuğa çıkıyor. Pasifik Kuzeybatı’daki Bright Falls adlı kasabadan esrarengiz ortadan kayboluşunu takip ederek, kendisinin yazmış olduğu varsayılan ama hiç hatırlamadığı bir korku hikâyesinin sayfalarını keşfediyor.
Hikâye, sayfa sayfa, gözlerinin önünde gerçeğe dönüştükçe, Wake kısa süre sonra kendi akıl sağlığını sorgulamak zorunda kalıyor: Doğaüstü bir karanlığın düşmanca varlığı, bulduğu herkesi ele geçirerek, onları kendisine düşman ediyor. Yalnızca el feneri, bir tabanca ve parçalanmış zihninden geriye ne kaldıysa onlarla silahlanmış hâlde, karanlığın güçleri ile karşı karşıya gelmek dışında hiçbir seçeneği bulunmuyor. Yüzleştiği akıl almaz gizeme dair yanıtlar bulmak üzere kâbus gibi yolculuğu, onu gecenin dehşete düşürücü derinliklerine götürecektir.
Alan Wake Remastered, çarpıcı yeni 4K görselleriyle, ana oyun ve onun iki hikâye genişletmesi olan The Signal ve The Writer ile tam bir deneyim sunuyor. Gerilimli, bölümlerden oluşan hikâye, karanlığı defetmek için beklenmedik sapmalar, yürek hoplatan heyecanlı anlar ve mermilerden daha fazlasını gerektiren yoğun ani çarpışmalar ile dolu. Oyunun ara sahneleri, ilginç karakter kadrosu ve muhteşem Kuzeybatı Pasifik manzaraları, sinir bozucu atmosferi kadar, görsel etkisine de katkıda bulunan bir deneyim için geliştirildi.
Alan Wake Remastered
Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image