Aliens: Fireteam Elite Yeni Silahlar ve Karakter Sınıfı İçeren Güncellemesini Aldı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Aliens: Fireteam Elite, çıkışından itibaren ilk güncellemesini aldı ve birinci sezona girişini yaptı.

Aliens: Fireteam Elite güncellemesinde neler bulunuyor?

PC, Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 ve PlayStation 5’e bir aydan az bir süre önce çıkış yapan co-op shooter oyunu Aliens: Fireteam Elite, ücretsiz birinci sezon güncellemesini dün itibariyle duyurdu. Phalanx isimli yeni ve sürekli devasa bir kalkan taşıyan yeni bir karakter sınıfının yanında daha önceden kullanılamayan dört silah da güncellemede bulunuyor. Phalanx, “Shock Pulse” yeteneğini kullanarak yakındaki düşmanları etkisiz hale getirebiliyor ve 15 tane de perk’i bulunuyor.

Fireteam Elite

Type 88 heavy machine gun, L33 Pike sniper rifle, L59 minigun ve N79 laser pistol silahlarının yanında bir kovboy şapkası ve silahlar için yeni kozmetik eşyalar da Sergeant’s Pack cephaneliğinde oyuncuları bekliyor.

Ek olarak Cold Iron Studios, ilgilenenlere Steam’den Wey-Yu Armory isimli bir DLC de sunuyor. Deluxe Edition’da zaten var olan bu eklenti paketinde; 12 set skin, dört silah çıkartması, dört karakter ifadesi ve üç de görev kartı paketi bulunuyor.

a2 1

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image