Amazon Prime Gaming Mayıs 2022 Ücretsiz Oyunları Resmi Olarak Açıklandı

Amazon Prime Gaming bölümünde Mayıs ayında verilecek ücretsiz oyunlar resmi olarak açıklandı, sızıntılar yine doğru çıktı,

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming bölümünde Mayıs ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu. Mayıs ayında Dead Space 2, Cat QuestThe Curse of Monkey Island ve daha fazlası ücretsiz olarak verecek.

Dün bu oyunların ne olacağına dair sızıntılar çıkmış ve buna biz de haberlerimizde yer vermiştik. Bu sızıntılar tamamen doğru çıktı ve bu oyunların en önemlisi Dead Space 2 olacak.

Amazon Prime Gaming Mayıs 2022 Ücretsiz Oyunları:

  • Dead Space 2
  • Cat Quest
  • The Curse of Monkey Island
  • Out of Line
  • Mail Mole
  • Shattered – Tale of the Forgotten King

Amazon Prime Gaming ile ücretsiz olacak oyunların tamamı 1 Mayıs’dan itibaren oyuncuların erişimine açılacak. Ayrıca Mayıs ayında Prime Gaming GTA Online, Lost Ark, Destiny 2 ve Fifa 22 gibi popüler oyunlar içinde ücretsiz ganimetler sunacak.

Hatırlayacağınız üzere Nisan ayında The Elder Scrolls IV: OblivionPlants vs. Zombies dahil 8 oyun ücretsiz olmuştu. 7,90 TL aylık ücret ödeyerek üye olduğunuz abonelik servisi Amazon Prime her ay verdiği ücretsiz oyunları ile oyuncuları sevindirmeye devam ediyor.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir