PC

Among Us 2 İptal Edildi

Among Us 2 İptal Edildi

Studio Innersloth’un Among Us 2’yi duyurmasından bir ay sonra iptal ettiklerini yakın zamanda açıkladılar. Bunu yapmalarının nedeni ise original oyuna tüm dikkatlerini yöneltmek istemeleriymiş. Stüdyonun açıklamasına göre oyuncuların eğlenmelerini iki oyuna bölmek istememelerinden dolayı (ayrıca yoğun olduklarını da ifâde ediyorlar) Among Us 2’yi iptal etme kararı almışlar. Ayrıca ikinci oyun için planlanan tüm içerikler de ilk oyuna getirilecek.

Among Us gün geçtikçe popülerliğini arttıran bir oyun ve bu da geliştiricileri oldukça meşgul tutuyor. Örneğin geliştirilme sürecinde olan durumlardan biri renk körleri için puzzle’ların yeniden dizaynıymış.

Firmanın 2. oyunun iptali ile ilgili açıklaması ise şu şekilde; “Devam oyununu yapmamızdaki ana sebep Among Us 1 kod tabanının çok eski ve çok fazla yeni içerik eklemeyi destekleyecek şekilde oluşturulmamış olmasıydı. Fakat Among Us 1’i ne kadar çok kişinin oynadığını görmemiz oyunu desteklemeyi ve bir sonraki seviyeye taşımayı istememize yol açtı. Among Us 2’yi iptal etmeye ve tüm çabalarımızı Among Us 1’i iyileştirmek için kullanmaya karar verdik. Among Us 2 için planladığımız tüm içerikler Among Us 1’e gelecek.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu