PCMOBİL

Among Us Güncellemesi 3 Önemli Değişiklik Getiriyor

Among Us Güncellemesi 3 Önemli Değişiklik Getiriyor 

Among Us için yeni yamanın beta sürümü artık PC’de mevcut. Anonim oylama seçeneği, görev çubuğunu gizleme olasılığı ve renk körlüğü için bir mod dahil olmak üzere birçok yenilik sunuyor.

Among Us için yeni güncellemenin herkese açık testleri başladı. Şimdilik yalnızca PC’de yayınlandı ve Steam’de beta sürüm yamalarına erişimi olan kişiler tarafından test edilebilir. Oyunu iOS ve Android üzerinden oynayan oyuncular ise yamanın resmi olarak yayınlanmasını beklemek zorunda kalacak.

Innersloth’taki geliştiriciler yama tarafından sunulan değişikliklerin bir listesinin yayınlamadı. Ancak oyuncular en önemli olanlarını hemen keşfettiler. Bunlar; oylama sırasında anonimliği sağlama, görev çubuğunun görünürlüğünü değiştirme olasılığı gibi opsiyonlar var. Bu özellik varsayılan olarak her zaman etkindi ama artık oyuncular yalnızca maçları sırasında görünecek şekilde de ayarlayabilecekler.

Oyuncuların keşfettiği son büyük yenilik ise renk körü modu. Bu seçenek, birçok insanın istediği bir şeydi. Reddit’te bir süre önce ilginç bir grafik yayınlandı, bu grafik farklı renk algılama bozukluğuna sahip kişilerin oyundaki karakterleri nasıl gördüğünü gösteriyor. Resim aynı zamanda bu moda ne kadar ihtiyaç olduğunu da gösteriyor.

Among Us 2018’de çıkış yaptı ancak son zamanlarda oyunun popülaritesi patladı. Eylül ayının sonunda, geliştiriciler 3,8 milyon kullanıcıyla yeni bir etkinlik rekoru kırdı. Her gün 60 milyondan fazla kişi Among Us oynuyor.

Oyunun başarısı o kadar büyük ki geliştiriciler, Among Us 2’yi geliştirme planlarından vazgeçtiler. Evet, genelde bir şey tuttuğunda hemen ikincisi yapılır ama ilkinin yerini alamadığını da herkes bilir. Muhtemelen bu yüzden olacak ki geliştiriciler Among Us 2’de olması gereken her şeyi ilk oyuna getirecekler.

https://www.youtube.com/watch?v=MNcTZ2PyVI0&feature=emb_title

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu