PCİlginç Haberler

Among Us ve Fall Guys Karakterleri Battlefront II’de Kapışıyorlar

Fall Guys ve Among Us son zamanların oldukça popüler oyunlarıydı. Bundan dolayı her iki oyunda olan karakterlerin resmi olmayan yani hayran yapımı bir şekilde savaştırılması da kaçınılmazdı. Çünkü her iki oyun da çok oyunculu oyun ve eğlenceli bir oyun. Peki ya neden bu iki oyunun karakterleri Star Wars Battlefront II’de kapışmasın ki?

Star Wars Battlefront 2 için yapılan bir modda,  Among Us karakterleri ve Fall Guys’ın karakterlerine karşı savaşıyor. Mod, Light Side askerlerini Fall Guys karakterlerine, Dark Side ajanlarını ise küçük Among Us astronotlarına dönüştürüyor. Among Us astronotlarının Dark Side olarak belirlenmesinin sebebi muhtemelen kendilerini vahşice öldürüp durması olabilir. Sanırım bu da minik astronotları daha korkunç yapıyor. Değil mi?

Açıkçası bu şişko karakterlerin cılız bacaklar üzerinde koşturup, patlayıcıları hedef aldığını, ışın kılıçlarını salladığını ve bazı durumlarda bowling topları gibi yuvarlandığını görmek biraz komik oldu.

İlk olarak Ekim ayında bir video olarak gösterilen bu mod YouTuber Toasted Shoes tarafından oluşturuldu, ancak şimdi Nexus Mods’da herkes için mevcut. Bir taraf seçin ve galaksi için savaşın.

Mod’a bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu