PCKONSOL

Apex Legends 7. Sezon, Yeni Karakter, Yeni Harita ve Yeni Animasyonlar Ekliyor

Respawn’ın sevilen Battle Royale oyunu Apex Legends ‘a 7. sezon ile birlikte yeni karakter, harita ve animasyonlar ekleneceği açıklandı.

Steam’de Apex Legends’ın yayınlanmasıyla birlikte, popüler battle royale oyununa 7. sezon (Yükseliş) geliyor. En büyük yenilik ise şüphesiz bulutların içinde uçsuz bucaksız bir şehir, Olympus haritası olacak. Ayrıca bu haritayla birlikte ekipçe kullanabileceğiniz bir araçta gelecek. Bunların yanı sıra  oyuncular kara delikten kaçmayı başaran ve o zamandan beri yer çekimi ustası olan parlak bir astrofizikçi  Horizon adlı karakteri de görme fırsatı bulacak.

Son olarak Respawn Entertainment, yeni sezonun duyurusunu kutlamak için yukarıda izleyebileceğiniz, Apex Legends’ın evrenini genişleten “Promise” adlı bir animasyon yayınladı. Animasyon neredeyse bir asır önce gerçekleşen bir enerji felaketini önlemek için işe alınan Dr. Mary Somers’ın (Horizon) karakterini anlatıyor. 

100’den fazla benzersiz öğeye erişim sağlayacak olan Yükseliş Savaş Bileti ile Apex Legends, 4 Kasım 2020 tarihinde Steam’de oynanabilir olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu