Apex Legends Mobile Geliyor

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Apex Legends Mobile Geliyor

EA Games’in Titanfall evreninde geçen ve çıkışı ile büyük ses getiren Battle Royale oyunu Apex Legends, PC ve konsoldan sonra şimdi de mobil platformlara gelmeye hazırlanıyor.

Şubat 2019’da çok fazla duyurusu yapılmadan karşımıza ücretsiz olarak çıkan Apex Legends, yayınlandığı gibi oyuncular tarafından oldukça ilgi görmüş ve çıkışının daha ilk gününde 1 milyon oyuncu tarafından indirilmişti. Günümüzde ise hala çok popüler olan BR oyunu, mobil (iOS, Android) platformlar için yıl sonuna kadar çıkacağı açıklandı.

Açıklama EA Fireside’da konuşan CEO Andrew Wilson’dan geldi. Wilson bu sevilen oyunun mobil versiyonunu geliştirdiklerini ve bu yılın sonuna kadar iOS ve Android oyuncuları ile buluşturmak istediklerini açıkladı.

Bildiğiniz üzere diğer popüler BR oyunları olan PUBG Mobile, Fortnite ve Call of Duty Mobile mobil platformlarda oldukça popüler oyunlar. Apex Legends’ın mobile gelişi ile bu oyunlar arasında kendine nasıl bir yer bulacağını ve aynı popülariteyi yakalayıp yakalayamayacağını bekleyip göreceğiz. Sizce Apex Legends mobilde de diğer platformlardaki başarısını yakalayabilir mi? Yorumları alalım…

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir