Apex Legends Sezon 11’in Yeni Ada Haritası Oyuncuların Beğenisine Sunuldu

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Apex Legends, geçtiğimiz sezonlar da dahil olmak üzere dördüncü ve en büyük haritasını oyuncuların beğenisine sunmuş bulunmakta.

Tropik bir haritanın 11. sezon ile oyuna gelebileceği daha önceden veri madencileri tarafından sızdırılmıştı. Bu haritanın Gaea gezeninde geçeceği, kalıcı bir harita olacağı ve oyunculara tehdit olarak Kartaca örümceklerine yer verilebileceğini öne sürülmüştü.

Apex Legends: Escape Çıkış Fragmanı

Respawn daha önce Sezon 3 ve Sezon 7’de de World’s Edge ve Olympus adlı haritaları oyuncuların beğenisine sunmuştu. 2 Kasım’da gelmesi planlanan 11. Sezon Escape ile birlikte yeni ada haritası da oyuna ekleniyor. Ayrıca ilk olarak Titanfall 2’de düşmanımız olarak karşımıza çıkan ve aynı zamanda Apex’in arena modunda gözetmenlik yapan Ash adlı karakter de oynanabilir bir karakter olarak oyuna dahil oluyor.

EA’in yaptığı açıklamaya göre “Ash karakteri aslında önceden Dr. Ashleigh Reid adında bir kadın olam simulacrumdur. Ash’in içinde hala Dr. Reid’den bir parça var ve arenadaki başka bir doktor ile iletişime geçmeye çalışıyor.”

Ayrıca Titanfall’da bulunan C.A.R. SMG adlı silahın da sezon 11 ile Apex Legends‘a ekeleneceği gelen bilgiler arasında.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir