Apex Legends Sezon 8 Mayhem, Sinematik Trailer İle Duyuruldu

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts. tarafından yayınlanan, ücretsiz  Battle Royale oyunu Apex Legends’ın 7. Sezonu bitmek üzere. Yeni sezon hakkındaki ilk bilgilere resmi Youtube kanalı üzerinde paylaşılan bu video sayesinde ulaşabildik.

Apex Legends Sezon 8 Mayhem, Sinematik Trailer

Apex Legends 8. Sezon: Mayhem, 2 Şubat’ta oyunumuza eklenecek. Her sezon olduğu gibi bu sezonda da yeni bir karakter, birçok kozmetik içeren Savaş Bileti, yeniden düzenlenmiş bir harita içerecek.

Oyuna eklenecek karakterimiz Fuse, anladığımız kadarıyla patlatmayı seven biri. Henüz özellikleri tam açıklanmasa da bomba içerdikleri kesin. Bu sezonun temel haritası ise Kings Canyon. Oyunun ilk haritalarından biri olan Kings Canyon, bu sefer patlamış dağlara ve yere çakılmış devasa uzay gemisine sahip olacak. Bunların oyuna etkisini ise güncelleme gelince öğreneceğiz. Bütün bunların yanı sıra Apex Legends’ın 8. Sezonu oyuna  30-30 Repeater adında yeni bir silah ekleyecek.

Steam’e çıkışıyla beraber yeniden sükse yapan  Battle Royale oyunu Apex Legends’ı ücretsiz bir şekilde oynamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir