Kategorilendirilmemiş

Apex Legends Yeni Efsanesi ve 5. Sezon Tarihi

Apex Legends Yeni Efsanesi ve 5. Sezon Tarihi

Apex Legends’ın beşinci sezonuna yeni battle pass’i, ve oyunun en yeni efsanesini açıkladı. Beşinci sezonda hayatımıza girecek olan yeni kahramanımızın adı Loba olacak.

Loba’yı aslında oyunu oynayan herkes hatırlayacaktır. Loba, Revenant’ın tanıtım videosunda ailesi vahşice katledilen minik kızımızdan başkası değil. Yıllar içerisinde kendisine yeni bir yol çizen Loba, ebeveynlerini kaybetmesinden sonra dünyanın en meşhur hırsızlarından biri olsa da Revenant’a duyduğu nefreti asla yitirmiyor ve intikam arayışı içinde. Yayınlanan fragmanda karakterin arka planı daha ayrıntılı olarak anlatılıyor.

Loba’nın tanıtım fragmanında, ebeveynlerinin öldürülmesinden sonra koruyucu bir aileye verilmesiyle başlıyor. Küçüklükten hırsızlık yaparak büyüyen karakterimiz, zaman geçtikçe dünyanın her yerinden değerli nesneler çalar ve bu uzun yolda arkadaş diyebileceği biriyle tanışır.

Arkadaşı hakkında fazla ayrıntı almıyoruz, ancak bu arkadaş Loba’nın ortağı ve muhtemelen hırsızlık yeteneğinin arkasındaki teknoloji uzmanı haline geliyor. Fragmanın Sonunda, Onun için değerli bir başarı sayılabilecek olan bir kolye çaldığında, arkadaşı ona “onu” bulduğunu söyler ve Revenant’ın büyük bir görüntüsünü ekranda çıkar.

Yeni battlepass içeriklerinde Efsanevi kostümler, Apex Paketleri ve daha fazlasını içeren 100’den fazla özel ürün olacak.

Beşinci sezona ise 12 Mayıs da erişebileceğiz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Teşekkür ederim. Elimizden geldiğince sizler için içerik üretmeye ve güncel haberlerden geri kalmamanız için çalışıyoruz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu