Apex Legends’ın Yeni Arena Haritası Overflow Sızdırıldı

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Apex Legends 9. sezonla birlikte yeni oyun modu Arena’ya kavuştu. 3 kişilik iki takımın belirli bir alanda savaşmasına imkan tanıyan oyun modu çıkışında oldukça beğenildi. Bu ivmeyi devam ettirmek isteyen geliştiriciler hız kesmeden yeni haritalar getirmeye devam ediyor.

Henüz geçtiğimiz günlerde etkinlikle gelen sınırlı süreli harita Skull Town’ın ardından başka bir haritanın da sızıntıları çıkmış durumda. Güncellemeden sonra oyunun dosyalarını inceleyen birkaç hayran yeni gelecek haritaya dair ip uçları bulmuş.

Oyunun dünyasına ait bir fabrikaya bakıyor gibiyiz. Şüphesiz Respawn’ın tasarladığı en gösterişli haritalardan biri.

Fabrikadaki makinaların çoğu ürkütücü lavlar içeriyor. Bu lavları daha önceki haritalarda da görmüştük. Umuyoruz ki aynı şekilde oyuncular üzerine koşmadıkça zarar vermeyen, olduğu yerde kalan, gösterişten ibaret lavlardır.

Harita Respawn tarafından resmi bir şekilde duyurulmadığı için henüz çıkış tarihi bilinmiyor. “Temmuz ayında yeni bir Arenas etkinliği gelecek” söylentilerini doğru kabul edersek, haritanın bu etkinlik ile oyuna eklenmesi muhtemel. Hatta etkinliğe özel sınırlı süreli de gelebilir. Daha fazlası için beklememiz gerekecek. Bu arada haritayı nasıl buldunuz?

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir